škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Superb 1.6 TDI DSG Elegance Öneriler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3 gün önce superb elegance+prestıj pakete 97500 dediler.Fiyat olarak iyi bir fiyat almışsınız bence yazdığınız opsiyonların hepsini alabilirsiniz.

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaalar alıcılar çıplak fiyatları öğrenmesinler diyedir herhalde benim gibi engelli vatandaşları daha iyi kazıklamak için vermiyorlar

Çevrimdışı khrmncl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yıllardır vw passat kullandım. Geçen hafta kendime 2012 1.4 TSİ ELEGANCE Super B II satın aldım. Keyifle binerken arkadaşımın kullandığı 2011 ambiante modelini gördüm. Herşeyi aynı fakat bendeki elegance olmasına rağmen onda bolero isimli daha iyi bir mp/cD player vardı. nedenini bilen varmı arkadaşlar.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khrmncl;466210
Yıllardır vw passat kullandım. Geçen hafta kendime 2012 1.4 TSİ ELEGANCE Super B II satın aldım. Keyifle binerken arkadaşımın kullandığı 2011 ambiante modelini gördüm. Herşeyi aynı fakat bendeki elegance olmasına rağmen onda bolero isimli daha iyi bir mp/cD player vardı. nedenini bilen varmı arkadaşlar.

Bolero Teyp opsiyondu ama çoğu bayi ekliyordu zaten.Size eklenmemişi denk gelmiştir.Alıp taktırabilirsiniz.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bizim sokakta bir komşumuz almış, özel siparişle. 1.6 tdi elegance dsg, Metal grisi, 18'' trinity jantlarla mükemmel duruyordu. Aşık oldum arabaya resmen. Yanımdan usulca geçti, otomatik parkla aracı park etti :) Bu aracın aynısıydı :)

YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracı aldım fakat aceleye geldi biraz ve istediğim opsiyonların hepsi yok maalesef.Araç 2014 Superb Elegence 1.6 TDI DSG Şeker Beyazı.Ekstraları sunroof ve ön arka koltuk ısıtma.İyi bir iskonto ile 92250TL'ye geldi.Ayrıca 1212TL'ye 2 yıl garanti uzatma yaptılar ve Ziebart koltuk koruma hediye ettiler.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun kardeşim ....yine bir superb daha yollarda diyebilcez.

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

İnternette şöyle birşey var ama güncel mi bilmiyorum:

http://www.skoda.com.tr/mobil/superb-opsiyonel.html

Ses Sistemi (10 hoparlör ve dijital ekolayzır) (Radyo Bolero veya Colombus Navigasyon ile alınabilir)   
Isıtmalı ön koltuklar (arka da olabilir ama gereksiz gibi)

Havalandırma özelliği olan ön koltuklar ve Glamour tam deri döşeme (Bej veya Siyah) (Isıtmalı koltuk seçeneği ile sipariş edilmelidir.)   (pahalı ama güzel gösterir :))

KESSY Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi   (Kesinlikle alınmalı)

Ses sistemi çok gerekli olmayabilir. Ben Sunroof sevmiyorum, gereksiz geliyor.

Ama tabi her zaman araç da bulunmuyor :(

Çevrimdışı eekici.059

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Prestij paket fazlasıyla yeterli bence ve favori rengim benim lüx arabada kesinlikle beyaz olmalı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyonlar tamamen "sınırsız insan ihtiyaçları" ile ilgili". Sonu yok hakikaten.

Bu arada aracınız hayarlı olsun.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Saoğlun arkadaşlar, yanlız artık prestij paket yok.Bluetooth standart ve diğer her şey isteğe bağlı.Örneğin sunroof ön koltuk ısıtma ya da ön arka koltuk ısıtma vb..