škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jetta Makyajlandı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın dışı zaten güzeldi. İçindeki dandik işçilik sorununu halletmişler mi asıl?

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu aracın Amerikan versiyonu.. Buraya bu şekilde geleceğini sanmıyorum açıkçası,bakalım bekleyip görelim.. Ben beğenmedim,yalan olmasın..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bende beğenmedim.Bu yeni direksiyon sadece Golf'e yakışıyor bence.Yeni polodaki golf vari orta konsolda olmamış.Oda Golf'te durduğu gibi durmamış.

Jetta'nın iç mekanını biraz kaliteleştirseler, highlinede 17''porto jant ve ledli far grubu standart olsa yeterde artar bile.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir vw klasiği ön göğüs komple aynı direksiyon aynı bi polo ile jetta arasında hiç bir farklılık yok. Bence her arabanın ayrı bi ruhu olmalı. Sadece uzun kasa kısa kasa iç görüntü komple aynı bitti olmamalı. Vw benim gözümde bundan kaybediyor

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;465062
Bir vw klasiği ön göğüs komple aynı direksiyon aynı bi polo ile jetta arasında hiç bir farklılık yok. Bence her arabanın ayrı bi ruhu olmalı. Sadece uzun kasa kısa kasa iç görüntü komple aynı bitti olmamalı. Vw benim gözümde bundan kaybediyor

Alakası yok aslında :) Skoda,Audi,Vw,Seat,Bmw,Mercedes,Porsche,Opel,Fiat,kısacası alayı aynı mantıkla araç tasarlıyor. Bütün araçları birbirine benziyor. Rapid,Octavia nasıl birbirine benzer araçlarsa Jetta ve Passatta birbirine benzer araçlar. Ki zaten firmalar önce konsept bir araç üretir,ve tasarımlarını o araç üzerinden yapar. Mantık budur. Her araca farklı bir tasarım yapmaya kalkmanın maliyetide,harcanacak zaman da malesef firmaları batırmaya yeter :)

Olay sadece tasarımda bitmiyor. Önce Jettaya sonra Passata binince ne demek istediğimi anlıyorsunuz zaten. A dan Z ye her şey apayrı..

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;465064
Alakası yok aslında :) Skoda,Audi,Vw,Seat,Bmw,Mercedes,Porsche,Opel,Fiat,kısacası alayı aynı mantıkla araç tasarlıyor. Bütün araçları birbirine benziyor. Rapid,Octavia nasıl birbirine benzer araçlarsa Jetta ve Passatta birbirine benzer araçlar. Ki zaten firmalar önce konsept bir araç üretir,ve tasarımlarını o araç üzerinden yapar. Mantık budur. Her araca farklı bir tasarım yapmaya kalkmanın maliyetide,harcanacak zaman da malesef firmaları batırmaya yeter :)

Olay sadece tasarımda bitmiyor. Önce Jettaya sonra Passata binince ne demek istediğimi anlıyorsunuz zaten. A dan Z ye her şey apayrı..

Hocam saydığın 9 markanın 4 ü zaten direk vw malı porche den emin değilim mantık aynı zaten :) hangi markalardan ziyade bu yapılmamalı bence yada en azından radyo aynıysa gösterge farklı olmalı. Gösterge aynıysa anahtar farklı olmalı bi otomabil tutkunu hatta ötesi hastası olarak bunlar benim midemi bulandırıyo :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;465068
Porsche de VW grup :)

Ankara doğuş kompleksinden tahmin etmiştim tam teyit etmeden demeyim dedim :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha da yeni katıldı gruba. Hatta 1.2 TSI Porsche 911 isteriz diye geyikte yapmıştık :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;465074
Daha da yeni katıldı gruba. Hatta 1.2 TSI Porsche 911 isteriz diye geyikte yapmıştık :)

Valla dizel motordan sonra ona şaşırmam artık :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen arabayı almaya gittiğimde peder beyi beklerken porche a girdim şansıma kapılar açıkmış oturdum içine baya oynadım orası burasıyla bagajı açtım hatta dümeyle sonra peder bey gelince hasedimden açık bırakıp gittim 1 trilyonun üzerinde araba satıyolar yazık ya :)