škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aman dikkaat kırmadan önce sorun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;465148
geçmiş olsun.
böyle zor durumda kalınca, en iyi esnaf bile birden tecavüzcü çoşkun tipine giriyor nedense.

bu tür durumlarda hep kelebek camını kırarlar , bizim de aklımıza o gelirdi. bunu öğrendiğimiz iyi oldu.

@hsultan3710
çipsiz yedek anahtar yaptırmak benim de niyetim lakin 180 lira gibi bir fiyat aldım, siz kaça yaptırdınız?
ben 70 tl çipli yaptırdım, kumandalı istersen 200 lira yedek olsun düz olsun hocam.
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2014, 18:38:37 Gönderen: emor78 »

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;465151
Benim aracın (Polo)kelebek camıda aynı durumdan dolayı fitille bitişik. Ama neden o kadar yüksek onu anlamadım,benim aracınki montaj dahil 180 lira..

hocam orjinal sordurdum 135 lira fiyat aldım normal  camcıdan alsaydım 450 lira iteliyecekti

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;465203
Bizde anahtarı icerde unutmamız sonucu kelebek camı patlattık. Aksam 7'de açık camcı aradık. Camcı "Abi keşke normal camı kırsaydınız."dedi. Ayrıca fitil de hiç hoş durmadı :(

geçmiş olsun benimkinin de fitili çok kötü oldu oyüzden orjinal alıp taktıracam

Çevrimdışı josua

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun yedek bir anahtar şart. Benimde yaptırmam lazım ama kalıyor hep. Başıma benzer bir olay gelmese bari :D

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josua;465831
Geçmiş olsun yedek bir anahtar şart. Benimde yaptırmam lazım ama kalıyor hep. Başıma benzer bir olay gelmese bari :D

valla üşenme yaptır ben ha bugün ha yarın dedim başıma geldi 70 liralık masraf üç katı oldu sen hesapla :)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bi sabah 7 de aynısı başıma geldi yüce motoru aradım dediki kelebek camı kırmada git nereyi kırarsan kır sonra çilingire gittim durumu anlattım demezmi 200 lira gavga dövüş 150 den aşağı olmazmış zarar edermiş dedim sen zarar etme kalsın.gittim camcıya dedim sağ öncam kaç para demezmi 70 tl dedim sana 80 tl çekiç ver patlattım hallettim tabi kırdıktan sonra yedek anahtarın evde olduğu haberi geldiysede nafile .fıraatçılara prim vermeyelim arkadaşlar dedimki çilingire cam 80 tl gel sen 100 tl ye aç yok beyfendi zarar edermiş

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapi acmaktan insan nasil zarar eder onu bilemedim. maymuncuk mu eskiyor ne oluyor?

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;465888
Bi sabah 7 de aynısı başıma geldi yüce motoru aradım dediki kelebek camı kırmada git nereyi kırarsan kır sonra çilingire gittim durumu anlattım demezmi 200 lira gavga dövüş 150 den aşağı olmazmış zarar edermiş dedim sen zarar etme kalsın.gittim camcıya dedim sağ öncam kaç para demezmi 70 tl dedim sana 80 tl çekiç ver patlattım hallettim tabi kırdıktan sonra yedek anahtarın evde olduğu haberi geldiysede nafile .fıraatçılara prim vermeyelim arkadaşlar dedimki çilingire cam 80 tl gel sen 100 tl ye aç yok beyfendi zarar edermiş

geçmiş olsun gene seni uyaran olmuş :)