škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2010 model 1.4 TSİ ambiente hakkında bilgi verir misiniz?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erhan35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
umarım doğru yere konu açmışımdır. yanlış ise şimdiden özür dilerim.

nasip olursa bir octavia alarak aranıza katılacağım ama öncesinde bilgi almak istiyorum.

daha önceki aracım 1,4 dizel corolla idi bu arabayı alırsam yakıt konusunda çok uçurum yaşar mıyım?

alacağım araba 35000 km'de. yetkili servise göstererek alacağım. başka tavsiye edeceğiniz bişey var mı?

araç ile ilgili biraz ayrıntılı bilgi alabilir miyim?

şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı erhan35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef maddi sebeplerden dolayı dediğiniz modeli alamıyorum. Bu kötü müdür ki?

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhan35;465059
Malesef maddi sebeplerden dolayı dediğiniz modeli alamıyorum. Bu kötü müdür ki?

3 gün sonra keşke dememek adına demiştim, şartlar uygun değilse yapacak birşey yok..

Çevrimdışı serkanhector

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bir açıklama yapsa iyi olur zira bende yeni aldım hiç bilgim yok

Çevrimdışı serkanhector

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
kısaca yazmak gerekırse bu konuyu okuyacak arkadaşlara klavuz olabilir bende 2008 astra 1.3 dizel otomatik vardı şimdi 2010 ambiante 1.4 tsi dsg  var aracımı yeni aldım vites geçişleri muazzam yağ gibi geçiyor 0 sarsıntı bagaj eşşek kadar ses sistemi çok iyi sanırım benden önceki sahibi ekstra ekleme yapmış ayrıca araçta amfi var sökmemiş belki ilerde bende subbofer takarım bir çok eşya gözü var çok kullanışlı aracımda xenon var sanırım bunuda sahibi taktırmış saolsun bende satarken xenonlu sattım bana göre tek eksiği kol dayama uzun yolda çok lazım oluyor birde direksiyonda radyo kontrol düğmelerinin olmayışı alışınca eksikliğini çektim
dizelden sonra benzin ??? e tabi ki  biraz fark etti ben ortalama 7.5  8.0 arasında yakıyorum  buda güncel rakamla 40 kuruşa tekabül ediyor  astra da 6.6 dizel ortalamam vardı ama dsg çok iyi hakkını vermem gerek biraz gaza abanınca hemen 140 km hız a ulaştı bırak ben gidecem dedi :)  tok bir araba diyebiliriz ara hızlanmaları tatminkar sessiz gaza yüklenince çıkan ses orgazm kıvamında :)) orjinal paspas olaydı iyiydi sahibi bundan kaçmış ben alıcam senede ortalama 10.000 11.000 km yapan birisi için iyidir herhalde  şimdilik aktaracaklarım bu kadar herkes e kazasız belasız sürüşler olsun

Çevrimdışı ykumanda

• Yeni, yenilikçi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Biraz geç gördüm ama:)
Dediğin aracın birebir aynısı bende var , öncelikle şunu belirteyim ki çok albenili farklı bir araba, şimdiye kadar bu arabaya binip de hayran olmayanı görmedim. Etrafımdaki arkadaşların çoğuna kullandırdım arabayı hayret ederek kullandılar. Performans, konfor, sürüş kalitesi hepsi süper. Bana alma diyen bi iki sözde arabadan anlayan arkadaş vardı şimdi diyorlar bilmeden konuşmuşuz gerçekten çok güzelmiş diye. Sürüşü çok keyifli , öyle sollayamadım vs. derdin hiç olmuyor yeter ki gaza az dokun. Çoluk çocuk rahat memlekete gidiyoruz Elhamdülillah. Bagajı söylemiyorum, iç ferahlık konusuna girmiyorum bunlar zaten mükemmel. 1-2 küçük şeyi saymazsak(tıkırtı,gıcırtı vs.) sorun arıza sıkıntı vs. hiç olmadı çok şükür. Yakıt konusunda normal derim , öyle çok az yakan bir araç değil. Motorun çalıştığını hiç duymuyorsun. Yol sesi bir miktar geliyor. Üst sınıf konforlu, güvenlikli, yakışıklı, atak bir araba. Aldınız mı bilmiyorum ama almışsanız zaten kendiniz görmüşsünüzdür.
Tavsiye ederim, iyi ki almışım diyorum her zaman.;)

Çevrimdışı rageofdynax

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bir abimizin tavsiyesi "Araba alacaksan dolusunu al, bir model düşüğü olsa da" bu yüzden elegance.