škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oktavia cam açma sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokko16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün camalarla ilgili bir sorun yaşadim konforlu cam açma özelliği devrede iken yolcu tarafi tek basişta kendiliğin kapanmasi gerekiyorken kapanmiyor böyle bir sorunla karşilaşan varmi

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sizin yasadiginiz sorun ayni sebeplemidir bilmiyorum ama ben de sorun yasiyorum. Sofor tarafindaki kontrol grubunda sag on cam acma dugmesinin icerden tirnagi kirildigi icin konforlu acma modu calismiyor. Dun servise gittim ve garanti kapsami disinda oldugunu, kullanici kaynakli degerlendirildigini ve parca icin 90 kusur lira para alacaklarini soylediler. Yaptirmadim cok gerekli degil diye.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz abes olacak ama konforlu cam açma nedir? Bir de bu özelliği nasıl aktif ediyorz?

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bildiğim kadarıyla iki kere cama dokunduğumuzda cam tümüyle kapanır veya açılırdı.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim octide (dolayısıyla tüm A7 lerde) cam açma kağama düğmesi kademeli. az basınca basılı tutulduğu kadar indirip kaldırır ama biraz daha sert basınca ki parmakla zaten hissedilir, otomatik olarak sonuna kadar indirir veya kaldırır.

Çevrimdışı mr.karahan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
GEÇENLERDE BENİM BAŞIMA GELDİ.. Uzun uğraşlar sonucu kapılardan gövdeye kabloların geçişini sağlayan hublar var. Onun içinde kablolarda deformasyon oluşmuş bu yüzden sağ kapımın camını açamıyordum.Bence Hubun içindeki kabloları iyice kontrol ettir.hangi şehirdesin?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla ben nasıl basarsam basayım otomatik olarak inme veya kalkma yapmıyor. Hatta ilk aldığımda dikkatimi çekmişti. Neredeyse tüm araçlarda olan bu özellik Octi de niye yok demiştim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Varda biraz saçma yapılmış tuşlar hem ergonomik olarak hem işler olarak. Ne cruze da ne benim ibizada o kadar kötü değil hatta cruze daki çok daha tatlı bi basışı var octi de ise tek tuşla indirmem için rahat 2-3 defa basmam gerekiyo

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu sabah yine denedim, arka camları tek basışta tam açma ve tam kapama yapabiliyorum ama önler ne yaparsam yapayım olmuyor