škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam Yıkama Kontrol Lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cam yıkama suyu deposu boşaldı, fakat ekranda cam yıkama simgesi yanmadı. Bu özellik aracımda yok mu? yoksa özellik kapalı mı? yoksa sensör arızalı mı?

Kontağı çevirince kontrol lambalarında bu simge yok.

Skoda Yeti 1.6 TDI Greenline Active modeli 2012 model.

Kitapçıkta şöyle yazıyor.

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bomax01;465413
Cam yıkama suyu deposu boşaldı, fakat ekranda cam yıkama simgesi yanmadı. Bu özellik aracımda yok mu? yoksa özellik kapalı mı? yoksa sensör arızalı mı?

Bizim araçlarımızda o şekilde ki simge maxidot ekranda yanar. yani far işareti gibi bir işaret yok. ayrıca active modelde maxidot ekran yoksa bu işareti göremezsiniz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: bomax01;465413

Kitapçıkta başlıklarda yıldız olanlar opsiyonel  ;)

Far yıkama olanlarda vardı bir ara cam suyu seviye ikazı, far yıkama var mı araçta?

Çevrimdışı Coşkun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Greenline Elegance da var belli bi seviyenin altına düşünce yandı benim araçta

Çevrimdışı demir18

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim 1.2 tsi ambition donanım aracımda da maxidot ekranda var ama silecek suyu bitince uyarı vermiyor silecek fiskiyesinden su çıkmayınca  anlayabiliyorum anca bittiğini

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;465434
Kitapçıkta başlıklarda yıldız olanlar opsiyonel  ;)

Far yıkama olanlarda vardı bir ara cam suyu seviye ikazı, far yıkama var mı araçta?

Aracımda far yıkama yok. Active (en düşük) model.

Çevrimdışı aslan61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende böyle bi sorun oluştu.greenline elegance yetim henüz 3500km de 2 ocak trafik çıkışlı.bir kez o ikaz lambası yandı.su koydum tam 7 litre su aldı(içinde hala vardı).bugün yine yandı lamba.mubarek bu kadar suyu ne yapıyo sizde varmı böyle bi sorun ? acaba altta delik bişey mi var

Çevrimdışı bomax01

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aslan61;466773
bende böyle bi sorun oluştu.greenline elegance yetim henüz 3500km de 2 ocak trafik çıkışlı.bir kez o ikaz lambası yandı.su koydum tam 7 litre su aldı(içinde hala vardı).bugün yine yandı lamba.mubarek bu kadar suyu ne yapıyo sizde varmı böyle bi sorun ? acaba altta delik bişey mi var

Hayır bende sorun yok. Su kaçırma yok. Sadece su bitince bizde lamba yanmıyor. Düşük modelde bu özellik yok. Araştırdım öğrendim.