škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Türkiye'ye niye getirmezler

a_o.b · 13 · 4165

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon listesinde olması lazım.Sahibinden de bir ilan var octi tdı dsg elegance navigasyonlu ses sistemli vs.Fiyatıda 100bine yakın:)

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: naz34;465466
Canton ses sistemi özel siparişle geliyor 1650 tl olarak ek ücreti var. bizim arabada var lakin istediğim ses seviyelerine çıkamadım bir türlü. servise de belirttim aynı sıkıntıyı çözüm bulamadık :(

istenilen ses seviyesi nedir?
bendeki canton tam ses açınca araç içinde durulmaz. hani bir ölçüsü var mıdır ondan soruyorum? cumartesi servise gidicem onu da sorarım hem.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ırmaksu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Canton ses sistemi ile ilgili video ve ses dosyası yükleyebilirmisiniz

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aşağıdaki video'da tanıtımı var ses sisteminin ancak 2 kişi yorum yapmış hiç beğenmemişler ses sistemini !

https://www.youtube.com/watch?v=bFAoCV4Fb9w

Beavmatz 1 year ago
 Are you kidding? I got my new Octavia 3 last week with the Canton SoundSystem controlled through the Amundsen System and it sounds just terrible. Even my old Octavia 2 had a much better sound with the standart Soundsystem + Amundsen.
Wouldn't it be a brand new car one might think the whole Canton System is broken.
 Reply  · 1

dima ok 1 year ago
 I too have a Canton in my Octavia 3
I totally agree with you!
The fact is that Octavia's Canton doesn't play at a half of it's declared 570 Wt!
It just a way much better than a standard sound in Octavia..
And because it is not so expensive, it is worth the money spent..

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
canton sesi açınca gümbür gümbür bass vurmuyor ama seside hiç bozmuyor ben çok memnunum sesi sona kadar açmayıp ortalarda tutunca basslar filan gayet güzel vuruyo

Çevrimdışı ırmaksu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir arkadaşım canton ses sistemi ne göre Octavia ya karar verecek, o açıdan yanılmayalım dedim

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ses sistemi olmayan araçla canton sistemliyi yanyana koyup bir bakın derim. arada dağlar var.
yeni octavianın eleştirilen bir yönü de ses sistemi olmuştu. canton satmak için taktik de olabilir tabi bilemiyorum.
şahsen ben memnunum, istenilen ses seviyesini de merak etmiyor değilim. ben kaliteli mp3 (256 veya üzeri olan) yarısına kadar ses açınca rahatsız oluyorum. zaten camları patlacak kadar da ses açmeyverin bi zahmet.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oem urunler harman cardon falan olmadikca gereksiz bence. Buna verilen paraya guzel component hoperlorler guzel bir amfi hatta uzerine kapi iclerine ses yalitimi bile yaptirilabilir ;)

Canton neymis yaa?

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;506723
Oem urunler harman cardon falan olmadikca gereksiz bence. Buna verilen paraya guzel component hoperlorler guzel bir amfi hatta uzerine kapi iclerine ses yalitimi bile yaptirilabilir ;)

Canton neymis yaa?

Canton'nun özellikle sinema sistemleri çok iyidir yalnız , alman malıdır .. ancak araba'daki sisteminde bir sorun var sanırım