škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

triger

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ksauskua

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2002 model 1.6 octavia elegance aracım var triger setini değiştirmek istiyorum özel serviste 620 lira hesap çıkardılar normal mi?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pahalı biraz... Artvinde yaşadığınıza göre çok seçeneğiniz yok sanırım..pazarlık edin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
dışardan alıp tanıdığın iyi bir ustayada yaptırabilirsin.

Çevrimdışı hakangemini

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Triger seti (pompa dahil) 440TL verdim. Yağ ve filtrelerin değişimi, ufak tefek civata yuvaları tamiri vs. dahil 850 TL verdim. İşçilik 150 TL alınmış. Civata yuvları tamirine toplamda 120 TL alınmış(pompa civata yuvaları, motor kulak civata yuvaları, karter yağ tapa civata yuvası). Tamire biraz fazla ücret vermiş gibi hissettim. Onun dışında malzeme fiyatı uygundu. Antifrizde değiştirildi, fren yağı da yenilendi. Yalnız kötü bir haber de aldım, direksiyon kutusu keçesinden az miktarda yağ kaçağı var. Onu da önümüzdeki aylarda yaptırmayı düşünüyorum. yalnız tamir mi ettirsem yoksa yeni mi taktırsam karar veremedim. Tamir uzun mürlü olmayabiliyor, diğeri de pahalı oluyor.

Çevrimdışı ksauskua

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar cevaplar için sağolun. İnternette ina marka orjinal Alman tiger seti satıyorlar 120 liraya  alan kullanan var mı?

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ksauskua;465728
arkadaşlar cevaplar için sağolun. İnternette ina marka orjinal Alman tiger seti satıyorlar 120 liraya  alan kullanan var mı?

Alman malının kötü olacağını sanmıyorum
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 16:36:58 Gönderen: ozrace »

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1 ay önce 2004 oktcv. triger ve su pompası mı devirdayim mi ne 2 si birmiş galiba değiştirdim. 200 tl malzeme 80 tl işçilik verdim.