škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özel Servisin vicdansızlığı...

chook · 66 · 13849

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman moderatörlerimizden rica edelim. Servis ücretleri başlığı altında imaj dosyaları şeklinde faturalarımızı koyalım.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;465671
O zaman moderatörlerimizden rica edelim. Servis ücretleri başlığı altında imaj dosyaları şeklinde faturalarımızı koyalım.

Kesinlikle katiliyorum
Hemde guzel olur

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen senede mevzusu olmuştu http://skodaturkey.com/showthread.php?t=25177

Ben şahkanın ve orayı çok met eden arkadaşların mesajını bekledim.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
engine katılıyorum.  benzinli aracim varken 4 sene once castrol magnateg 10 40 a 60 lira veriyordum. simdi mobil 1 tam sentetik 5 30 yagi 70 liraya alıyorum.

neyse bu yag meselesini kapatirsak;
buradaki her arac sahibi ben de dahil bir sekilde kazik yemistir.

kazik yiye yiye ogreniyor insan. yapacak birsey yok. bir daha gitmeyin o servise

ya

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Bende çeşitli konularda sorunlar yaşayıp servis değiştirdim. Geçen ay babamın octiyi de yeni servisine götürüp yağ değişimi filtreler cam suyu + kırmızı antifreeze hepsine 125 tl verdim. Cook memnunum. Daha öncede teker sürüyordu ses geliyordu dönerken ve götürdüm teker soktu day lumbar çarpması onu düzeltin tekrar taktı ve inanmayacaksiniz para istemedi.cok memnunum hiç kazık yok
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eski aracımda ön kapı kilitli kalmıştı.. gittik bir ustaya.. arka kapıyı sökücez.. aradan bir aletle giricez.. olmadı şunu deniyicez v.s.. aracı bırak 2 saat sonra gel dedi.. maliyeti ne olur dedim.. duruma göre bakıcaz.. kapıyı sökmeden bir şey diyemem filan..
 bende arabayı alıp kaçmıştım oradan..  başka birine gösterdim.. adam kapı kolunu salladı bilmem ne.. bir baktım açmış kapıyı.. o kadar sevinmiştim ki.. borcumu sordum.. adam para istemedi benden..

esnaflıktır bu.. herkes yapamıyor maalesef..

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sahkan oto birde formumuzun sponsorlari dan
Nasil bir sponsor oldugunu anladim !!!!! baskasinin bu duruma dusmesini istemem
Sahkan ile ilgili baska kotu tecrubesi olan var mi

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;465691
engine katılıyorum.  benzinli aracim varken 4 sene once castrol magnateg 10 40 a 60 lira veriyordum. simdi mobil 1 tam sentetik 5 30 yagi 70 liraya alıyorum.

neyse bu yag meselesini kapatirsak;
buradaki her arac sahibi ben de dahil bir sekilde kazik yemistir.

kazik yiye yiye ogreniyor insan. yapacak birsey yok. bir daha gitmeyin o servise

ya
Sahkan oto sponsorlardan oldugu ici  nasil bir servis oldugunu diger arkadaslar da bilsin ki ayni veya sonucu daha kotu durumlara dusmesin
Tecrubeleri paylasmanin faydali oldugunu dusunuyorum
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2014, 21:32:24 Gönderen: chook »

Çevrimdışı audilover

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Isin ilginc kismida herkes aman ora ile gorusum oyle karar verim bu kadar guvenirken bir cok kisidende benzer tecrubeler duydum.Cok ilginc bir durum..

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim de anlamadığım husus şu; şahkan bu tür olayların da burada paylaşılacağının bilincinde ve farkında degilmi acaba, bence de bu duruma tek yanıt verecek bize açıklama verecek sadece kendisi doğrusu ben şahkan'ın cevabını duymak istiyorum.
 benimde bakımım geldi Manisa dan mayısta İstanbul'a geldiğimde şahkana gitmeyi planlıyordum çünkü bir iki kere mail yoluyla yardımcı olmuşlardı
 şahkan, cevab vermeniz gerekecek yoksa soru işareti olacak kafalarda
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende yazmayayım dedim ama dayanamadım.

Forumun ilk açıldığı yıllarde bende çok övgüsünü duydum buradan da tavsiye ettiler ve gittim.İyi güzel herşey yapıldı vs yine sizin dediğiniz gibi bende güzel bi işçilik ödemiştim daha doğrusu babam ödemişti benim ısrarımla gitmiştik.Daha sonra 2 sene önce konfor ünitemde sıkıntı var diye tahmin etmiştim ve çıkma parça sormuştum kendisine ve bana bi fiyat vermişti bende daha sonra dışarıdan fiyat araştırması yaptım hemen hemen aynı fiyatlara bulmuştum neyse yine babama arattım ve bu sefer işler değişti.Neymiş efendim kredi kartı kullanıcaksak fiyat başkaymış +kdv koyulacakmış vs derken neredeyse sıfır fiyatına geldi.Onuda geçtim aradan biraz zaman geçtikten sonra kulağıma bazı şeylerde geldi.Bunlar hiç hoş olmayan hareketler.

Ben bu tecrübelerden sonra kimseye şahkana gidin demedim dememde he diyenede mani olmam.Siz siz olun araştırmadan hiç bir işe girmeyin büyüklerimiz güzel söylemiş kötü komşu insan mal sahibi eder diye.Şimdi 2-3 farklı parçacı var ararım fiyatımı alırım hangisi uygunsa gider parçamı yağımı alırım ustamda sabittir giderim çayını içer işimi yaptırırım gözümde arkada kalmaz sıkıntıda olmaz.Sonuçta ülkemizin hali belli aldığımız paralar belli ben öğrenci bursumla yeri geliyor para biriktirip birşeyler yapmaya çalışıyorum yazık günah hak yemek o yüzden dikkatli olmakta fayda var.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: audilover;465706
Isin ilginc kismida herkes aman ora ile gorusum oyle karar verim bu kadar guvenirken bir cok kisidende benzer tecrubeler duydum.Cok ilginc bir durum..

bende sizin gibi düşünüyordum ve dedidğiniz gibide bir kaç konuda fikir aldım
fakat eline düşme....

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: chook;465704
Sahkan oto birde formumuzun sponsorlari dan
Nasil bir sponsor oldugunu anladim !!!!! baskasinin bu duruma dusmesini istemem
Sahkan ile ilgili baska kotu tecrubesi olan var mi

Forum sponsoru değil Şahkan Oto, sponsor olsa logosu ve ona ait bölümü olurdu, geçen sene sözleşmesi bitti, yenilenmedi  ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
bakım ücretleri yerine göre çok değişiyor, ben burada 5-30 edge, tüm filtreler dahil 120'ye falan bitiriyorum bakımı. Fiyat uygun olunca 9 binde falan yağ değiştiriyorum araba da daha sağlıklı oluyor.

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İşinin hakkını veren, işçiliğinden ve ücretinden memnun kalınmış servisler ile çalışan arkadaşlarda burada o servislerin isimlerini yazsın ki bizlerde bilelim.