škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özel Servisin vicdansızlığı...

chook · 66 · 13847

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;465727
Forum sponsoru değil Şahkan Oto, sponsor olsa logosu ve ona ait bölümü olurdu, geçen sene sözleşmesi bitti, yenilenmedi  ;)

İrfan bey ben bu sabah teknik servis başlığının altında şahkan  otonun ilanlarını vs gördüm yanlış mi hatırlıyorum teyp navi ilanları vardı şimdi yok.

Hem sponsor olmasa bile hizmet veren olarak bu kadar açık bi ithama bir yanıt vermeleri gerekir bence
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 13:06:25 Gönderen: METŠAHİN »

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar sanayideki servislere gittiğinizde her türlü parçayı bizzat gidip alın. bu şekilde hesaplıya getirirsiniz. yağ ve filtre işine gelirsek sanayide yağ satan firmaların kendi orjinal dükkanları vardır. buralardan yağı ve filtreyi en ucuz fiyata alırsınız. diğer parçalara gelirsek gidemiyorsanız bile önce ustaya telefon ile parçayı satanı aratın ve fiyatını isteyin. yaptırayım mı yaptırmayım mı halinde düşünürmüş gibi. gerekirse ustanın elinden telefonu alıp fiyat indirimi yapabilirler mi diye sorun. orjinal parça istiyorum fiyatı çok dedin olmazsa çıkma parça bakayım deyip adamda satma isteği uyandırın. bu şekilde biraz daha indirimli alabileceğiniz gibi ustada o parça üstüne fiyat bindirmesi yapamaz.

ve en önemlisi bildiğiniz ustaya gitmeniz. bu işte dolandırıcılık çok olur. başka arabadan çıkarılmış parça temiz ise onu cilalayıp poşete vakumlarlar üstüne de güzel bir etiket yapıştırırlar siz yeni zannedersiniz. mesela ilk sanayideki servise gittiğim zaman bana bu şekilde yakıt pompasını iyi bir paraya okutmuşlardı.

geçmiş olsun mustafa (chook) sana özel bir durum değil. ilk başta herkes bir kazık yer zamanla işin kurdu olursun.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 15:08:10 Gönderen: YEKE »

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://i59.tinypic.com/23u28hc.jpg

Geri tuşlarına gittim ekran görüntüsü aldım :)
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2014, 13:13:37 Gönderen: METŠAHİN »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: METŠAHİN;465756
http://i59.tinypic.com/23u28hc.jpg

Geri tuşlarına gittim ekran görüntüsü aldım :)

Şahkan Oto Aralık 2013'ten beri foruma sponsor değil, banner'ı forumun en üstünden kaldırıldığında siz üye bile değildiniz, bilmemeniz normal, konuları yardımcı olur diye açık bırakmıştık, iyi niyetten.

Bakım ve parça konusunda isteyen istediği yere gider, fiyat sorar, araştırır, karşılaştırır, yaptırır, doğru olan odur zaten. Burası kimsenin kollandığı bir yer değil, forumu kuran ve yürütenler Skoda araç sahibi kişilerdir.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;465719
benim de anlamadığım husus şu; şahkan bu tür olayların da burada paylaşılacağının bilincinde ve farkında degilmi acaba, bence de bu duruma tek yanıt verecek bize açıklama verecek sadece kendisi doğrusu ben şahkan'ın cevabını duymak istiyorum.
 benimde bakımım geldi Manisa dan mayısta İstanbul'a geldiğimde şahkana gitmeyi planlıyordum çünkü bir iki kere mail yoluyla yardımcı olmuşlardı
 şahkan, cevab vermeniz gerekecek yoksa soru işareti olacak kafalarda

hayrettin bey manisada olduğunuza göre size tavsiyem izmir renk otoya gitmeniz. ben gayet memnun kaldım. özellikle gazi usta temiz çocuktur güzel iş görür ve işine hakimdir. geçen yaz yazılımla ilgili bir problem çıkmıştı. istanbul üstünden fabrikayı aratıp öğrenmişti. ben ankarada oturduğum halde bakımı yaza getirip oraya giderim. önceden arayıp randevu alın bazen yoğunluk oluyor.

https://www.google.com.tr/search?q=renkoto+izmir&rlz=1C1GTPM_enTR567TR567&oq=renkoto&aqs=chrome.1.69i57j0l5.6705j0j8&sourceid=chrome&es_sm=0&ie=UTF-8

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;465761
Şahkan Oto Aralık 2013'ten beri foruma sponsor değil, banner'ı forumun en üstünden kaldırıldığında siz üye bile değildiniz, bilmemeniz normal, konuları yardımcı olur diye açık bırakmıştık, iyi niyetten.

Bakım ve parça konusunda isteyen istediği yere gider, fiyat sorar, araştırır, karşılaştırır, yaptırır, doğru olan odur zaten. Burası kimsenin kollandığı bir yer değil, forumu kuran ve yürütenler Skoda araç sahibi kişilerdir.

Son bir aya kadar banner forumda görüyordum. İrfan hocam sorun forumda bu kadar met edilen bir yerin bu şekilde davranması.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: smyomekatronik;465768
Son bir aya kadar banner forumda görüyordum. İrfan hocam sorun forumda bu kadar met edilen bir yerin bu şekilde davranması.

Fiyat konusu servisin tasarrufunda tabi ama üzüldüm ben de böyle bir sıkıntının doğmasına, yolum düşünce bizzat dertleşirim Serkan Ustayla...

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocam çok iyi olur, kafalardaki soru işaretleri gider.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Ben şahkan a gitmeyi bıraktıktan sonra anladım baya fazla ödüyormusum maalesef.insallah herkes doğru insanlarla karşılaşır. Bana kesinlikle degismesi lazım dediği lambda sensörü 5 yıl geçti hala kullanıyorum.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;465761

Günaydın İrfan Bey;

Öncelikle forumumuzun sadece üyeler tarafından takip edilmeyen, üye olmayanların da uzun müddettir takip edebildiği/ edebileceği bir forum olduğunu ve yazılan yorumların değerinin üyelik tarihinin eskiliğine göre değerlendirilmemesi gerektiği hususunu hatırlatmak isterim.

Paylaştığım fotoğrafa gelince ise amacım sizi yalancı çıkarmak değil yine "uzun müddettir" takip ettiğim ama ne yazıkki "yeni" üye olduğum forumumuzun sponsor olmadığı halde sponsorlar başlığı ile görünen şahkan oto yazısı hk. farkındalık yaratmaktı.

Kişisel olarak sevdiğiniz saydığınız kişiler/kurumlar da zaman zaman hata yapabilirler hiç kimsenin-bende dahil- size o kıişiler /kurumlar hk avukatlık yaptığınızı söyleme / belirtme hk. yoktur. Ancak sizin de hiç kimseyi bir kurum/kişi hk. fikirlerini paylaştığı için ya da sadece bir itham karşısında açıklama yapmalarını beklediğini beyan ettiği için azarlama hakkınız yoktur.

İyi günler dilerim.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yazıyla söz arasında vurgu anlamında çok fark oluyor. Adım gibi eminim ki Irfan' ın amacı azarlamak değil de bir durumu belirtmek idi. Yazıyı herkes kendince vurgulayarak okuduğu için bazan böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.
Şahkan' daki arkadaşlarla kişisel olarak görüştüğümüzde sizlere de buradan ya bilgi vereceğiz ya da kendileri direkt bilgi vereceklerdir.
Sağlıcakla.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;465836
Yazıyla söz arasında vurgu anlamında çok fark oluyor. Adım gibi eminim ki Irfan' ın amacı azarlamak değil de bir durumu belirtmek idi. Yazıyı herkes kendince vurgulayarak okuduğu için bazan böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.
Şahkan' daki arkadaşlarla kişisel olarak görüştüğümüzde sizlere de buradan ya bilgi vereceğiz ya da kendileri direkt bilgi vereceklerdir.
Sağlıcakla.

ilginiz / cevabınız için teşekkürler Uğur bey.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
skodanın diğer servislerindede  bazı yanlış uygulamalara uğruyor insan , ben yaklaşık 10 senedir tanırım  kendilerini ailecekte görüşürüz.  parayla pulla herkezin ilgi ve alakası var tabiki . hangi koşullarda  emek harcayarak kazandığımızı kendimiz biliriz.  kendilerini de bir dinlemek lazım onlarında paylaşacakları şeyler vardır diye umuyorum. sponsorluk konusuna gelince , yıllardır bize ufakta olsa destek olmak için  hatır için sponsor oldular bu yılın başında da anlaşmamaız bitti yenilemek istemediler bizde  kuruluş aşamasında yanımızda olan bir dost firmaya bir kaç ay  bannerini silmeden  teşekkür etmiş olduk. yeni hostinge geçince Alper beyden ben rice ettim reklamı kaldırması için. hatasız kul olmaz. insanlar bazı yerlede 1-2  kişi çalışarak iş yapar bazı yerlerde 7-8 kişi . ona göre maliyeti olur ona göre fiyatlandırması . karşılaştırma yaparken bunlarıda göz önünde bulundurun. geçenlerde Şahkana uğredığımda forumlar üzerinden bizzat gidip görüşüp sipariş verilmiş ama daha sonra nedense  alınmamış  birsürü yedek parça ve aksesuarda gösterttiler. iki tarafıda  dinlemeden tek taraflı anlatmak dinlemek yanlış olur diyorum. saygılar

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam güzel diyorsunuz da olayın üstünden iki hafta geçti, karşı taraftan hala bir cevap yok.  Cevap gelmediği sürece insanlarda şahkanın suçlu olduğu bir izlenim oluşuyor, çok yakından tanıdığınızı yazmışsınız, sizden ricam telefon açıp cevap yazmalarını söylebilirmisiniz.