škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda lıyım. Bilgilerinizi Rica Ediyorum.

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
S.a Skodacı arkadaslar.
Ben 2004 Octv. Elegance Aldım. arabamla ilgili bazı merak ettiklerim var. Bilen arkadaşlardan bilgilerini esirgememelerini rica ederim.
1- Aracı calıştırdığımda fanları acıyo ve kontagı kapattıktan 4-5 dk. sonra kapatıyor.
2- 100 km den sonra cok ruzgar sesi geliyor.
3- Sabah calıştırdıgım da ara sıra pat pat bi ses geliyo. Bunu herzaman yapmıyor.
4- Cok nadir ESP lambası yanıyor.
 Bu konularla ilgili bilgisi olan arkadaslardan bilgi rica ediyorum.
İstanbul Ümraniye tarafında iyi bir skoda ustası bilen varsa onuda rica ederim.
Saygılarımla, Cüneyt Yeşilyuırt

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle :hsg: ve hayırlı olsun. Bende Çekmeköy'de oturuyorum. Octavia'ların kronik sorunu o rüzgar sesi alma. Esp ne zaman yanıyor. Durup dururken felanmı?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yoğun trafikten çıkınca yada rampa gibi yerlerde zorlayınca stop ettikten sonra fan açması normal.

ESP mi yanıyor EPC mi yanıyor?

Rüzgar sesi malesef var onun bir çözümü yok.

Servis olarakta ümraniye oto sanayide Efor otomotiv ile Özeller otomotiv var ikiside iyidir.

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mesaja cevap veren arkadaslara tesekkur ederim. Fan sorununu cozduk, kablolarla alakalı ımıs. Ruzgar için dediğiniz gibi yapacak bişey yok. Su ıkı gundur de geri vitese zor geciyor. Anlamadım nedendir.

Çevrimdışı cyesilyurt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;465901
Yoğun trafikten çıkınca yada rampa gibi yerlerde zorlayınca stop ettikten sonra fan açması normal.

ESP mi yanıyor EPC mi yanıyor?

Rüzgar sesi malesef var onun bir çözümü yok.

Servis olarakta ümraniye oto sanayide Efor otomotiv ile Özeller otomotiv var ikiside iyidir.

ESP olan yani o üçgen resmi yanıyo. Ama bilg. hata sildiler düzeldi şimdilik. teşekkür ederim.