škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

boleronun yerine yeni multimedya cihazı

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arabamdaki boleronun söktürüp yeni multimedya cihazı taktırmaya karar verdim geri görüş kamerasıda taktırmayı düşünüyorum bakalım taktırınca foto paylaşmaya çalışırım.sizce nasıl olur.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hautbois

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni cihaz alacaksanız mutlaka dokunmatik ekranın algılama performansını test edin. Konya'daki bayide test aracına necvox dvn-p 1097 multimedya cihaz takılmış. İnanın bolerodaki dokunmatik performansın onda biri yok. Piyasaya ilk çıkan dokunmatik ekran telefonlar gibi bir perfonmansı var tabiri caizse dokunmatik değil bastırmatik. O nedenle ekranlarını test etmeden kesinlikle almayın derim.

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hautbois;466070
Yeni cihaz alacaksanız mutlaka dokunmatik ekranın algılama performansını test edin. Konya'daki bayide test aracına necvox dvn-p 1097 multimedya cihaz takılmış. İnanın bolerodaki dokunmatik performansın onda biri yok. Piyasaya ilk çıkan dokunmatik ekran telefonlar gibi bir perfonmansı var tabiri caizse dokunmatik değil bastırmatik. O nedenle ekranlarını test etmeden kesinlikle almayın derim.

Tamda o dediğin cihazı aldım aynen dediğin gibi ama görüntü çok güzel

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç ayarlarına nasıl ulaşıyosunuz klima ekranına geçiyor mu yakınlık sensörü o cihazda da varmı

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;466130
Araç ayarlarına nasıl ulaşıyosunuz klima ekranına geçiyor mu yakınlık sensörü o cihazda da varmı

Araç ayarlarına kolay ulaşılıyo bolerodaki gibi.klima ekranınada kolay ulaşılıyo ama yakınlık sensöründen kastınız el yakınlaşınca ekranın algılamasıysa eğer o yok.ayrıca geri vites kamerasıda taktırdım oda güzel çalışıyor tv antenide eklettim ama yerel kanalları çekiyor oda heryerde çekmiyor.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;466143
Araç ayarlarına kolay ulaşılıyo bolerodaki gibi.klima ekranınada kolay ulaşılıyo ama yakınlık sensöründen kastınız el yakınlaşınca ekranın algılamasıysa eğer o yok.ayrıca geri vites kamerasıda taktırdım oda güzel çalışıyor tv antenide eklettim ama yerel kanalları çekiyor oda heryerde çekmiyor.

Hayırlı olsun o zman resimlerini merakla bekliyorum

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba, hayırlı olsun güle güle kullan!!!
Aracında sesli komut varmıydı evvelinde,takdığın cihaz bunu destekliyor mu?

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kardeş taktırdığın yere sorarmısın bluetooth takabiliyorlarımı benim araç 2013 1,6 tdi elegance şu bluetoothsuz elegance cıklarladan.

veya taktrıdığın yeri telefon numarasanı özelden veya burdan atarmasın

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_o.b;466195
kardeş taktırdığın yere sorarmısın bluetooth takabiliyorlarımı benim araç 2013 1,6 tdi elegance şu bluetoothsuz elegance cıklarladan.

veya taktrıdığın yeri telefon numarasanı özelden veya burdan atarmasın

Cihazın zaten bluetoothu kendinde var üzerinde mikrofonuda var ayrıca yanında ek olarak ayna üstüne takılan mikrofondanda var ben taktırdım benim araçta bluetoothsuzdu.bulunduğun ildeki necvox bayisine taktırabilirsin geri görüş kamerasıda içinde geliyo.ben ordudayım uygunsa yönlendirebilirim.bu arada resim atamıyorum mobilden bilgisayar başına geçince atacağım resimleri.