škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

boleronun yerine yeni multimedya cihazı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;466171
Merhaba, hayırlı olsun güle güle kullan!!!
Aracında sesli komut varmıydı evvelinde,takdığın cihaz bunu destekliyor mu?

Sesli komuttan kastınız ne bilmiyorum ama bende öle bişey yoktu

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;466206
Cihazın zaten bluetoothu kendinde var üzerinde mikrofonuda var ayrıca yanında ek olarak ayna üstüne takılan mikrofondanda var ben taktırdım benim araçta bluetoothsuzdu.bulunduğun ildeki necvox bayisine taktırabilirsin geri görüş kamerasıda içinde geliyo.ben ordudayım uygunsa yönlendirebilirim.bu arada resim atamıyorum mobilden bilgisayar başına geçince atacağım resimleri.

bu cihazı taktırmadan bluetooth taktırmak istiyorummm...

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onur5261;466207
Sesli komuttan kastınız ne bilmiyorum ama bende öle bişey yoktu

Aracınızın direksiyonundaki sağ tuş takımında direksiyon göbeğine yakın üst tarafda üzerinde mikrofon simgesi olan bir tuş var mı?Var ise o tuşa bastığınızda sesli komutunuzla aracınızdaki dijital donanımları açıp kapatabilir,ses sisteminizde de sesi yükseltme alçaltma tamamen kapatma açma yapabilir,radyodan medya ortamına yada bluetooth foksiyonuna yada telefona konumuna geçebilir vede rehberinizde kayıtlı olmayan bir numarayı numarayı söyleyerek arayabilir yada radyo hafızasına kayıtlı bir radyo istasyonunu adını yada frekansını söyleyerek sesli komutuzla açabilir&çalıştırabilir yada klimanızın ısı ayarını ve şiddetini dahi sesinizle kontrol edebilirsiniz.Şayet yeni cihazınız bunu desteklemiyor ise (ki bildiğim necvox bunu desteklemiyor)aracınızın bu özelliğini artık kullanamazsınız.

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: onur5261;472870
http://hizliresim.com/onyopm">http://i.hizliresim

onur bey kaça mal oldu .açilmiyor linkiniz. birde video atabilirseniz şahane olur yutuba falan.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2014, 16:05:29 Gönderen: erkanarican »

Çevrimdışı Onur5261

• kıde
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla atabilsem atacağımda bi türlü beceremedim.hızlı resim imageshack hepsini denedim ama olmadı.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
onur bey hayırlı olsun bize biraz deneğimlerinizi aktarabileceğiniz bir video paylaşabilirseniz hani tanıtım filmi gibi çünkü youtube'da da yok görsel bir veri bende almayı düşünüyorum ama bazı çekincelerim var. teşekkürler hayırlı olsun tekrar.

Çevrimdışı hautbois

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
konya serviste test aracına aynı cihaz monte edilmişti. inceledim ama bolerodaki dokunmatik ekran performansıyla uzaktan yakından ilgisi yok. boleroyu iphone olarak nitelersek necvox ilk çıkan bastırmatik diye tabir edilen telefonlar gibi. anlıyacağınız arada dağlar kadar fark var. bu yüzden o kadar parayı sırf navigasyon var diye ben vermem ama verene de saygı duymak lazım. bu cihazı taktırmayı düşünenler bence servise gidip yerinde incelesinler. 1.750,00 tlye dynavin marka cihaz var. istanbulda bir firma satış ve montaj yapıyor. sanki bu cihaz bizim araçlarla daha uyumlu gibi gözüküyor. çünkü cihazın üzerinde cd  ve sd kart okuyucu yok aynı orjinal gibi torpido içinde. Necvoxda cihaz üzerinde cd okuyucu var. ama ekran kalitesini ve dokunmatik performansını denemek lazım. istanbulda yaşayan arkadaşlar yerinde inceleyip bizleri bilgilendirirlerse çok mutlu oluruz.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2014, 18:49:16 Gönderen: hautbois »