škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

lütfen dikkat

a_o.b · 34 · 9338

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
:gut:aracın camları artık beni sinir ediyor... kapıyı ne kadar yavaş kaptırsam kapatayım cam açık olduğunda krıılmış gibi kırılacak gibi ses geliyor. serviste sordum yok normalmiş üretim böyleymiş felan filan. ben kapıyı kapatmayı bilmiyormuşum bir dünya ağız dalaşı yaşadım..

arkadaşlar gelin organize olalım yüce otoyu mail ve telefon yagmuruna tutalım aynı gün ve bu soruna çözüm isteyelim araçlarımızın garantisi bitmeden

ben başlıyorum..

:gut::gut::gut::gut:

1) camların problemi  >>>  a_o.b
2) rüzgar sesi alma >>>  a_o.b
3) servislerdeki görevlerin bilinçsiz ve bilgisiz olmaları  >>>  a_o.b
4) aynaların çatırdayarak kapanması  >>>  Esariipek
5) torpidonun tıkırdaması >>>  Esariipek
6) evapatörden içeri tıslama gibi ses gelmesi  >>>  Esariipek
7)depoda kopan sandy kasırgası  >>>  Esariipek
8)motor soğukken genelde olan , rölantide beklerken ki motor ısınana kadar olan titreme>>> bekzdl
9) gün ışığında ön cama yansıyan havalandırma yerinin yansıması>>>bekzdl
10) kapılar su alıyoremre0884 >>> emre0884
11) torpido kapağı çıtır çıtır ses yapıyor. >>> emre0884
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2014, 23:53:22 Gönderen: a_o.b »

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yücenin pek sallayacağını sanmıyorum ama ben katılırım.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sadece o mu araba seyir halinde içine çok ses alıyor sanki kapı yarı açık gibi rüzgar sesi çok acayip bi şey ve birde servisler dediğiniz gibi konulara fransız sadece bu değil diğer konularda da tatmin edici bir cevap alamıyorsun bence çok ama çok eğitime ihtiyaçları var

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kesinlikle buraya en çok rahatsız olduğumuz şeyleri yazalım ben bir araya toplayayım bir gün belirleyelim ve o gün yüce oto yu arayalım ve mail yağmuruna tutalım bir kısmımızın araçları birinci yılını doluyor.... garantilerimiz bitmeden bunu mutlaka yapalım... yüce otoyu aynı günde aynı problemler yüzünden 300-500 defa ararsak binlerce mail atarsak ve sosyal medyada ve net ortamında her türlü yayı ve iletişim aracaı ile bu problemleri duyuracağımız ve bunun satış bakımından kendilerine zararı olacağını  belirtelim...

araç iyi ama bu bir kaç problem beni siniz ediyor....

ben başlıyorum..

1) camların problemi
2) rüzgar sesi alma
3) servislerdeki görevlerin bilinçsiz ve bilgisiz olmaları

ne sorsam araç yeni bilmiyoruz fabrika çıkışı böyle yok bu araçların  hepsi böyle deyip geçiştiriyorlar...

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bir sonuç çıkacağını bilsem bende katılırım mail atarım telefon ilede ararım , ama hiç sanmıyorum maile cevap vereceklerinden bile şüpheliyim , geçenlerde Ankara'daki bayii sis farı takmayı distribitör firma engelledi demişti elektrik aksamında sorun çıkartabiliyor diye bende buna istinaden sis farı ile ilgili bilgi almak için aradım Yüce otoyu çıkan beyefendi ilgili departmana sizi aratacağız dediler hala bekliyorum , ayrıca ondan 1-2 gün öncede  yine sis farı ile ilgili mail attım Yüce otoya dönüşte olmadı.
« Son Düzenleme: 10 Mayıs 2014, 22:23:47 Gönderen: bekzdl »

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam birlikte hareket edip binlerce mail ve yüzlerce telefon dan bahsediyorum ve bunu bir hafta içersinde bir kaç kez tekrarlayacağız... bıktırana kadar.. farkındaklık yaratana kadar.... sosyal medyada skoda turkeyin sayfasında heryer de yapacağız . tweeterde botlar var ilk sıralara çıkmak için ben ugraşmaya hazırım....

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaz hocam aynaların çatırdayarak kapanması torpidonun tıkırdaması evapatörden içeri tıslama gibi ses gelmesi depoda kopan sandy kasırgası

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servis çalışanlarının bilgisiz olmasına katılıyorum. Arabanın 5-6. Bakımında motor kapağının ve kelebek camın altına imza atmışlar (!)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.Hocam motor soğukken genelde olan , rölantide beklerken ki motor ısınana kadar olan titreme'de yazılabilir aslında.
2.onun dışında gün ışığında ön cama yansıyan havalandırma yerinin yansıması yazılabilir belki önemsiz gibi gelebilir fakat dikkat dağıtabilme olasılığı var.

Çevrimdışı umut111

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_o.b;466227
hocam birlikte hareket edip binlerce mail ve yüzlerce telefon dan bahsediyorum ve bunu bir hafta içersinde bir kaç kez tekrarlayacağız... bıktırana kadar.. farkındaklık yaratana kadar.... sosyal medyada skoda turkeyin sayfasında heryer de yapacağız . tweeterde botlar var ilk sıralara çıkmak için ben ugraşmaya hazırım....

Deneyelim şansimizi az buz paralara alinmadi bu arabalar maduriyetimizin giderilmesini istememiz en doğal hakkımız olmadı skoda ile iletişime geçelim eksik olan şeyler war!

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün benimde aklımdan böyle birşey geçti. Çok bunaldım artık , servistekilerle muhattap olmaktanda sıkıldım. kapılar su alıyor, torpido kapağı çıtır çıtır ses yapıyor. 10bindeki araba resmen at arabası gibi oldu

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı a_o.b

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
daha fazla destek lazımmm. arkadaşlar  timurla nasrettin hoca hikayesine dönmesin bende sonunda yüceyi arayıp çok iyi araba yapmışsınız donanımdan özelliklerden biraz daha kısın diye mail atıp telefon açıp duryormuşum. şaka bir tarafa gerçi bunuda yapmadı değiller. yeni gelen octavia larda bizim araçlarda olan krom cam çıtaları bile yokk

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle