škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yalan söyleme yetisi

Ziyaretçi · 25 · 7174

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Cem Yılmaz'ın videosunu bilirsiniz. Erkek yalan söyleme konusunda biraz kıt dişiye göre. hani zaten erkeğin yalan söleyip yakalanmış olması yalan söyleyemediği anlamına gelir.

yani yalan söleyebilse zaten anlaşılmazdı.

izlememiş olanlar için koyayım.

http://www.metacafe.com/watch/1303059/cem_yilmaz_yalan/

olaya geçeyim.

evde oturuyorum, kardeş var evde yatıyor, ona bakıyorum ikimiz varız evde.

kapı fena bi şekilde çaldı. hem zil hemde yumruklandı. açtım kapıyı. asansörlere baktım, birisi çıkıyor. hemen merdivenlere açılan kapıyı açtım, baktım asansör bi üst katta durdu, sesleri duyuyorum.

veletler kapıyı çalıp yine girdiler asansöre, sora bi üst kata, bi üst kata daha, zira duyuyorum merdivenlere açılan kapıyı açtım.

baktım, öteki asansörde o kattaymış en üstte, ona bindiler, baktım geliyolar, dedim şindi hıştım ağzınıza, bastım düğmeye geliyo bunlar benim katımda duracaklarından bi-haber, asansör yaklaştıkça içerde kıkırdama seslerini duyuyorum.

asansör durduuuuu.....

bunların ses kesildi, perde kapı açılıyor, buz gibiler..... uhhuuuuuu :kiki:

normal kapısınıda açtım. ANA!

3 tane kız çıktı :hanz::hanz::hanz:

12-14 yaşlardalar. küçük değiller :boks:

bunlar asansörde, ben dışarda kapıyı tutuyom kafaları dikmiş suratıma bakıyolar bi halde;

(H:ben, K: kızlar)

H: nabıyonuz lan!!!

K: hiç bişeeeey.... (koro)

H: nası hiç lan kapıya vurup vurup kaçıyonuz terbiyesizler!

K: hayır biz yapmadık.

H: atma lan gördüm işte takip ettim asansörü duydum sesinizide

K: hayır başkaları yaptı

H: (benim tepe atıyo) onlar nerde o zaman? hatta asansör değiştirdiniz.

K: ya biz arkadaşımızı arıyoruz tamam mıııı???

H: kim lan arkadaşın?

K: tanımazsınız

H: söleyin kimmiş? vala rezil ederim sizi.

K: Zehraa

H: aha yine zıçtınız, bu apartmanda Zehra yok!

(gözleri doldu tekinin, belli ki diğer ikisi gibi değil, ona yüklenmeyi kestim)

H: siz kimsiniz, hangi apartmanda oturuyonuz??

K: (hiç biri renk vermedi)

H: aileleriniz kim?

K: fiuuuvvv ses yok :hanz: birbirlerine bakıyolar. bi isim verse zaten yönetimdeki bilgisayardan bulacam.

H: lan bakın bana, bizde yaramazlık yaptık sizin yaşlardayken, hatta zile basıp kaçmaktan dayakta yedik ama YALAN konuşmadık, gözümün içine baka baka yalan konuşuyosun, evde çoluğu çocuğu uyuyor insanların ve siz ayrıca asansörleri meşgul edip huzursuzluk yaratıyorsunuz, bi daha görürsem acımam

K: (gözleri dolan kız) özür dileriz abi, bi daha yapmıycaz

(ama öteki iki fellahda hala o cin ifade var, hala feci derecede şeytanizmi seziyorum)

H: hadi bakim, görmiyim.

============================================================

diyerekten yolladım çocukları.

baktım apartmanın girişinde çocuk parkının orda oturuyolar. annemde dışarda, kameliyede oturuyor kadınlarda var. aradım, ya anne şurdaki 3 kızın annesi kim tanıyon mu ediyon mu orda mı anası bak böle böle yaptılar, anaları ordaysa söle. dedim.

(bende az pislik değilim ha :hanz::hanz:)

baktım bunlar çağırıldı, işleri görüldü, ama aşağıdada asla itiraf etmemişler, her daireye sırayla basarak arkadaşlarını aradıklarını iddia etmişler. ulan basıp kaçınca mı görecen arkadaşını, hoş arkadaşda yok ya ortalıkda.

bu 3'ü erkek çocuğu olsaydı, 30 kere paçamı yalamışlardı, yapamaz beceremez yalanı kıvırmayı, kızlar çok tehlikeli vesselam.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

konuyu bağlayacağım yere gelince, bu kız milleti hakikaten temiz yalan konuşuyor, arkadaşlarımdanda etrafımdanda biliyorum, aradan zaman geçtikten sonra unutmayınca ne yalanlar yakaladım. çoğunuda yutmuşumdur ya....

ama erkeğin sölediği yalan zaten sölediği yerde belli ediyor kendini. kesin yani şaşmaaaaz, ama biz erkekler arasında anladığımız yalanı hemen kıvırtıp, istemiyo demek ki, yada böle yapması gerekiyo diyip üstelemeden içeri sindiririz.

ama dişi milleti hele bi yakalasın, biz zaten yakalıyamaız, yakalasakda yutarız yine.

Cem Yılmaz çok çok doğru sölemiş, helal olsun.

oh be rahatladım.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2009, 16:32:41 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yav cidden saygı duydum sinirim geçince, bana ne güzel palavra basıyordu ya,,, hayran kaldım... çok tehlikeliler çoook...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Helal Hakan abi.Bizim sitenin kızları zamanında ana doğalgaz borusunu kapatmışlar.tüm sitede doğalgaz yok tabi olay çözüldükten sonra buldumda nafile dövemiyonda:D:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
he ya, oğlan olsa dışardan 2-3 tekme sallar yollarsın, koca koca kız çocukları şok oldum ya.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakan sayende cem yılmaz seyrettim hakikaten süperdi yaw
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Çok teknik bir çalışma yapmışsın Hakan'ım :DHelal olsun...
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bı laf varda burda solemıcem.hakkatten yalanı dolanı ıyı yaparlar bu kadın mılletı yokmu

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan olayı gözümde canlandırdımda :D Yeni nesil çok şımarık...O anda her türlü yalan söyleyebilirler..Ama en güzeli yapmışsın yakalamışsın..Bir daha yapmazlar :D Ama kız kısmı çok tehlikelidir aman diyeyim!..

Öte yandan alakası yok belki ama anlatayım aklıma geldi :D

Askerdeyim , pazar günü koskoca karargah bölük çavuşuyum.:++: 3.ordu karargah binasındaki subayı sayma o yatışta zaten :D Koca bölük emrimde ..Aynı zamanda Nöbetçi çavuşum.Gittim sırayla nöbet yerlerini gezmeye.Kesinlikle kaytarmam..Garaj nöbetçilerine bir baktım.İkiside yatışta , silahlar yerlerde..Beni gördüler toparlandılar ama ne yazar..Ne yapıyorsunuz dedim.Kem küm, cık mık..Bakın dedim bir daha görürsem yazarım vukuat!.Ben tabi diğer nöbet yerlerine baktım.Döndüm.Ama biliyorum bizim Türk asker erleri aynı hatayı yine yapar :hanz: Tekrar hesapta olmayan bir manevra ile yine nöbet yerlerine bir tur attım.Baktım bunlar yine yerlerde :++: Beni gördüklerinde bir kalkışları vardı.Hepsi çok oldu valla :D Verin defteri,..hemen yazıcam..Tabi tırsıngen bunlar..Neyse bir kaç nasihatten sonra içim acıdı yazmadım..Zaten ders olmuştur onlarada..Gerçi başka bir askerde imzamı taklit etmiş.Hiç affetmem hemen yakaladım.Dedim işte bunu affetmem..Hemen sorgusuz tutanak tuttum..Hem Bl.K.'lığına bıraktım.Kuralı severim, kuralsızlığı hiç sevmem..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
askerlik bambaşka bi olay ya, her çeşit insan olunca :lol:

ama bu nesil, bilmiyomda yani arada 8-10 yıl var en fazla nası fark olmuş bu kadar hayret.

ben gözlemlerime dayanarak 1994 ve sonrasını büyük tehlike olarak görüyorum :++: :++:
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2009, 19:39:40 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;40879
Hakan olayı gözümde canlandırdımda :D Yeni nesil çok şımarık...O anda her türlü yalan söyleyebilirler..Ama en güzeli yapmışsın yakalamışsın..Bir daha yapmazlar :D Ama kız kısmı çok tehlikelidir aman diyeyim!..

Öte yandan alakası yok belki ama anlatayım aklıma geldi :D

Askerdeyim , pazar günü koskoca karargah bölük çavuşuyum.:++: 3.ordu karargah binasındaki subayı sayma o yatışta zaten :D Koca bölük emrimde ..Aynı zamanda Nöbetçi çavuşum.Gittim sırayla nöbet yerlerini gezmeye.Kesinlikle kaytarmam..Garaj nöbetçilerine bir baktım.İkiside yatışta , silahlar yerlerde..Beni gördüler toparlandılar ama ne yazar..Ne yapıyorsunuz dedim.Kem küm, cık mık..Bakın dedim bir daha görürsem yazarım vukuat!.Ben tabi diğer nöbet yerlerine baktım.Döndüm.Ama biliyorum bizim Türk asker erleri aynı hatayı yine yapar :hanz: Tekrar hesapta olmayan bir manevra ile yine nöbet yerlerine bir tur attım.Baktım bunlar yine yerlerde :++: Beni gördüklerinde bir kalkışları vardı.Hepsi çok oldu valla :D Verin defteri,..hemen yazıcam..Tabi tırsıngen bunlar..Neyse bir kaç nasihatten sonra içim acıdı yazmadım..Zaten ders olmuştur onlarada..Gerçi başka bir askerde imzamı taklit etmiş.Hiç affetmem hemen yakaladım.Dedim işte bunu affetmem..Hemen sorgusuz tutanak tuttum..Hem Bl.K.'lığına bıraktım.Kuralı severim, kuralsızlığı hiç sevmem..

Sen ne ara askere gittin yahuu???:D:D:D:D.Anaaa hiç haberim yok valla bu durumdan:kiki::kiki::kiki:
20V Turbo
Laurin&Klement..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
noldu Serhan'ım canını mı sıktı askerlik :D:D:D:D:D

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;40884
noldu Serhan'ım canını mı sıktı askerlik :D:D:D:D:D

Hee şimdi yumurta deliğie geldi yaa:D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bir ilave bilgi ekleyeyim, aklınızda bulunsun.

Vücut dili uzmanlarının belirttiğine göre yalan söyleme anında erkekler ve kadınlar birbirinden ayrılıyor. Uzmanların belirttiğine göre erkekler yalan söylerken yere bakma eğilimindeyken, kadınlar daha ziyade havaya bakma eğiliminde imiş.

Buna sebep olarak, erkeklerin yalan söylerken daha fazla utanmaları ve rahatsız olmaları gösteriliyor.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
komiser colombo hakan....:ok:

vayy gökhan demek sende 3 ncü ordu karargahında yaptın... bende orda yaptım yaw... :hanz:

hiç sölemiyonda... :huh: eski günleri yad ederdik... bende ordu karargahta yazıcıydım...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]