škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2009 adana autoshow

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün kısmet oldu gittim.içeri ilk girdiğimde ilk dikkatimi skoda çektı.çunku hemen hemen en gorunur yere konumlanmıslar.bı otomobıl meraklısı olaraktan ınanın dıkkatımı ceken hıc adam akıllı bısı olmadı.insan beklıyor şöyle gormedıgımız arabalardan gorelım dıye ama nerdeee.ıkı tane dıkkatımı ceken olay oldu.onlardan 1.si ıkıncı el otomobıl olaraktan su hanımın cıftıgı denılen dızıdekı mercedesı getırmısler.bi dene porsche bıde eskılerden bı corvette makınası ılgımı cektı.ama benım harıcımde tum fuara gelenlerın ılgısını zannedersem cherry cekmıstır.ama arabalardan degıl yanındakı bayanlardan dolayı:kiki:..yanı genel olarak cok bos cok dandık bı fuar e zaten adanadan ne beklenebılırkı.gelelım asıl konuya skodaları pek yakından olmasada ınceledım.ılk gozume carpan alet superb dı fakat o nasıl bı koltuk oyle kazık gıbı superbden ınıp octıye bınınce daha bı garıp oldum farklı bı durum ama octı daha rahat geldı hem koltuk hem gorus sonra romıyle fabıtoya gelırsek fabıtonun bombosunu getırmısler ama o da romıye gore daha rahat geldı.romının ıcınde daraldım arka cok ferah olmasına ragmen onde bı o kadar dar.bılmem banamı oyle gelıyor.ama genel olarak ıyı araclar.dıyecegım o kı adanadan fuara gıtmek ısteyen varsa gıtmesın degmez....

hakanerdogan

• Ziyaretçi
aslında yeni fabia ile roomsterin ön tarafları aynı olması lazım, ben daralmadan ziyade aşırı bi yükseklik sezmiştim.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok yav hakanım ıkısıde aynı gıbı duruyor ama fabıa daha bı havadar gıbı geldı.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hani foto?:hh:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok abı ınan foto cekılesım bıle gelmedı bu kadar kıytırık fuar olmaz.sizin gıttıgınız fuara gurban olayım

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende geçen haftasonu gitmeyi düşünüyordum ama kısmet olmadı. Demekki değmezmiş.Belki zamanla düzelir.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
şu yeni Avensis çok hoşuma gidiyor. Octi-Passat falan hikaye kalıyor bu tasarımın yanında, bence.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42523
şu yeni Avensis çok hoşuma gidiyor. Octi-Passat falan hikaye kalıyor bu tasarımın yanında, bence.
olede hakanım ben ne ıstır anlamadım bu adamların fıyatlar ucuk almanlarla japonlar arasındakı bı buyuk fark nedır

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42523

Yeni avensiste benim hiç beğenimi kazanamadı ne yazıkki ..Eskisi daha güzeldi sanki.Toyota fanları bile beğenmiyor sanırım..

Bide dünyanın parasını isterler o arabaya..O paralara SuperB alınır , belediye başkanı edasıyla binilir :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;42534
olede hakanım ben ne ıstır anlamadım bu adamların fıyatlar ucuk almanlarla japonlar arasındakı bı buyuk fark nedır

Alman ille en iyisini yapacak diye bir şey yok, bi incelemeni tavsiye ederim Toyota showroomunda :)

benzinli atmosferik makinelerde inanılmaz başarılılar, az da yakıyorlar, çok sorunsuzlar.

ayrıca baz versiyonunun standart özelliklerini incelersen pekde fena değil :hanz:

kesinlikle bi Alman muadilinden iyi bi tasarıma sahip. fiyatını şimdilik hak ediyor gibi gözüküyor.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;42538
Yeni avensiste benim hiç beğenimi kazanamadı ne yazıkki ..Eskisi daha güzeldi sanki.Toyota fanları bile beğenmiyor sanırım..

Bide dünyanın parasını isterler o arabaya..O paralara SuperB alınır , belediye başkanı edasıyla binilir :D

zevk işte abi boşuna dememişler tartışılmaz diye :)

bende yeni fabia, roomi gibi oval araçları beğenmiyorum, örn. dediğin eski avensis daha yumuşak bi görüntüdeydi, yenisi daha erkeksi geldi bana.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;42539
Alman ille en iyisini yapacak diye bir şey yok, bi incelemeni tavsiye ederim Toyota showroomunda :)

benzinli atmosferik makinelerde inanılmaz başarılılar, az da yakıyorlar, çok sorunsuzlar.

ayrıca baz versiyonunun standart özelliklerini incelersen pekde fena değil :hanz:

kesinlikle bi Alman muadilinden iyi bi tasarıma sahip. fiyatını şimdilik hak ediyor gibi gözüküyor.
tasarım dersen japonların tasarımlar son zamanlarda cok hosuma gıdıyor helekı bu son kasa avensıs cok ıyı mazda 6 tek favorım onceden begenmedıgım cıvıce sımdı aşıkmışım gıbı bakmaya doyamıyorum.ama motorlarını hıc ıncelemedım