škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia [Fabia III] konu başlığı

turker · 428 · 131240

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Vergi dilimi olarak sadece TR' yi düşünmeyin. Bu araçlar başka ülkelere de satılacak ve en optimum şekilde üretilip pazarlanmalılar.:wnk:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;476545
Şu an 1.4 TDI nin zamanı...efsane geri döndü, polodaki TDI 3 silindir 1.4 litre ve sanırım 90 beygir...

Doğukan, Mustafa ve diğerleri...arabanızın, motorunuzun kıymetini bilin...

Vergi falan diyosunuz da gelen motorun blogu efsane zaten. Uzerine ne yuklersen yukle bana misin demiyor. 1 silindiri kesik passat motoru diyorum hala 1.6 cr den bahsediyosunuz bana. Yeni teknolojiyle revize edildiginde (adam gibi ariza cikartmayan bir pompa enjektor turbo uclusuyle) neler olur neler. Sanirim polo gti icin ayni motorun daha yuksek beygirlisi de gelecekmis. Gel gor ki fabia vrs yalan oldu :@

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten Polo GTİ'nin de satışı yok. BlueGT var :wnk:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
:) astradaki neptun ya da ceed'deki (tr'ye gelmeyen) bu tarz bi mavi var ikisi de çok hoşuma gidiyor ama fabiadaki mora kaçmış sanki, ya da cepten öyle görüyorum bilmiyorum.

He, makyajlı fiestanın mavisi de hoş bu arada :)

az daha baktım da beyaz lazım beyaz... Bu arabanın rengi beyaz bence.

greenline için ortalama 3 küsür litrelerden söz ediliyor.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben en çok octideki metal grisi rengini birde cappuccino bejini merak ediyorum :hoh:

Çevrimiçi lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Mevcut 4 tane Fabia III konusunu birleştirdim, bilginize  ;)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: lrfan;476675
Mevcut 4 tane Fabia III konusunu birleştirdim, bilginize  ;)

tam da içlmden geçiyordu hocam elinize saglık.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence lansman rengi harika.  Spaceback kalite olarak Fabia' dan düşük olacağı için pek Muadil kabul etmiyorum. Spaceback' in avantajı iç hacım genişliği ve bagaj genişliği olur. Ara segment olduğu için Fabia kadar satmayacaktir.  Yeni Fabia mqb platformu ile sunacağı teknik özellik ve teknolojilerle segmentinde lider konumda olacaktır.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;477392
http://www.inautonews.com/2015-skoda-fabia-first-interior-image-released#.U_zi-U3lrDc

Aracın ilk iç fotosu ;)

Ekran standart otomatik klima 3.500 tl opsiyonla gelecekse (poloda öyle) beğenmedim

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;477404
Ekran standart otomatik klima 3.500 tl opsiyonla gelecekse (poloda öyle) beğenmedim

Otomatik Klima Polo' da 3.500 TL farkla gelmiyor. Herkes o konuyu yanlış biliyor :) Otomatik klima 3.500 TL evet ama üzerinde ki manuel klimanın farkını düşüyorlar. Önceki Polo' da otomatik klima farkı 650 TL civarıydı :) Hadi bunda da olsun 1.000 TL ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;477443
Otomatik Klima Polo' da 3.500 TL farkla gelmiyor. Herkes o konuyu yanlış biliyor :) Otomatik klima 3.500 TL evet ama üzerinde ki manuel klimanın farkını düşüyorlar. Önceki Polo' da otomatik klima farkı 650 TL civarıydı :) Hadi bunda da olsun 1.000 TL ;)

One saçma iş manual klimada mı paralıymış lütfedip mi koymuşlar onu. Tövbe yarabbi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;477443

Açıkçası 2500TL'de pek mantıklı değil:D Ki ben fiyattan düşeceklerini de pek sanmıyorum.Madem düşeceksin niye direk düşmüş halini yazmıyosun diye sorarlar?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sadece kasa ve motor fiyatını verseler kalanını millet kendisi istediğini alarak oluştursa ne güzel olur. Ne bileyim klima istemeyip o elinde kalanla DSG alabilir falan gibi daha güzel olur.