škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia [Fabia III] konu başlığı

turker · 428 · 128346

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tokaterbaa;505947
Teşekkürler Pazartesi  teslim aldım
Normal standart donanım listesinden ekstra gördüğünüz özellikleri paylaşırsanız faydalı olur diye düşünüyorum malum o var bu yok konuları için çözüm olur.
Ayrıca style donanım teslim alan varsa onlarda paylaşırlarsa iyi olur bence.

Çevrimdışı crazyboy3506

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

hayırlısı olsun gülegüle kullanırsınız inşallah.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Hayırlı olsun.
Anahtarsız giriş
Anahtarsız çıkış
Hız sabitleme
Mirorlink var mı?
Mirrorlink nasıl çalışıyor kullanım bilgilerini verirseniz çok seviniriz.

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tokaterbaa;505924
Merhaba arkadaşlar  Pazartesii günü 1,2 TSI Manuel / 90 HP Ambition paket olarak  aldım iç mekanı düşündüğümden daha geniş geldi sitede  Yokuş kalkış sistemini yazmayı unutmuşlar yokuş kalkış sistemi var yol tutuşu çok iyi

Hayırlı olsun kazasız belasız Kullanın inşallah

Çevrimdışı tokaterbaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yucelkır;506002
Hayırlı olsun kazasız belasız Kullanın inşallah

Teşekkürler

Çevrimdışı tokaterbaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;505963
Normal standart donanım listesinden ekstra gördüğünüz özellikleri paylaşırsanız faydalı olur diye düşünüyorum malum o var bu yok konuları için çözüm olur.
Ayrıca style donanım teslim alan varsa onlarda paylaşırlarsa iyi olur bence.

Lastik basınç sistemi start stop butonunun yanında buton olar gösteriyor. Ama buton yok Buton yerine digital radyo panelinde car Setup içerisinden dokunmatik olarak ayar yapılıyor

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;505974
Hayırlı olsun.
Anahtarsız giriş
Anahtarsız çıkış
Hız sabitleme
Mirorlink var mı?
Mirrorlink nasıl çalışıyor kullanım bilgilerini verirseniz çok seviniriz.

Anahtarsız giriş ve çıkış yok mirorlink var Hız sabitleme dsg 110 hp de var
Mirorlink i aracımı teslim alınca Detaylı bir şekilde iPhone telefonlar için anlatacağım

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yucelkır;506012
Anahtarsız giriş ve çıkış yok mirorlink var Hız sabitleme dsg 110 hp de var
Mirorlink i aracımı teslim alınca Detaylı bir şekilde iPhone telefonlar için anlatacağım

Güle güle kullanın.
Hangi bayiden aldınız aracı?

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;506019
Güle güle kullanın.
Hangi bayiden aldınız aracı?

teşekkür ederim.  Kayadibi

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yucelkır

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar İstanbul dan araç teslim alan varmı benim bayim bu gün aradı ve aracı ancak ay sonuna teslim edebileceğini az sayıda araç geldiğini şu anda yüce otonun talebi (araç az olduğu için) karşılayamadığını söyledi :mad:

Çevrimdışı askeceli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beb bir bayi ile düşürdum ağustosta kadar araç teminde sıkıntılar yaşanir dedimişdi herhalde böyle sıkıntılar yaşanmaya devam edecek gibi görünüyor

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı inceleme şansı buldum nihayet :) Statik bir incelemeydi tabi. Test sürüşü yapmadım. Aracın malzeme kalitesi maalesef iyi değil. Yumuşak bir yer yok. Her taraf sert plastik dolu. Kapı içlerinde bir kaplama dahi yok. İşçilik fena değil. Montaj konusunda iyi iş çıkarmışlar. Oturma pozisyonu en altta bile biraz yukarda kalıyor. Bagaj güzeldi. Sınıfının en genişlerinden. İç hacim genişliği konusunda da bir problem görmedim. Arka diz mesafesi sınıfına göre gayet iyi. Dokunmatik ekranı gayet güzel çalışıyor. Başarılı bir kullanımı var. Dokunmatiği hassastı oldukça. Ben çok beğendim. Ekran büyüklüğü de güzeldi. Aracın içine ayrı bir hava kattığı kesin. Direksiyon simidinde kullanılan deri birazcık sert gibi geldi. Bir Vw kalitesinde değildi bence. Sürücü camı haricinde diğer camlarda ki tek dokunuş olayını bitirmeleri akıl alır gibi değil. Avrupa' lı bir üretici için radikal bir karar. Araç, Skoda' nın önemsediği ve volüme modellerden birisi olmasına rağmen maliyet kaygısıyla üretilmiş ve bence bu hiç hoş bir şey değil. Gelelim İ20 ile mukayeseye. Benzinli Otm. motorları karşılaştırdığımda Fabia açık ara önde bence. Dizel manuellerde eşitler. Baz motorlarda ise ( 1.0 ve 1.2 ) İ20 daha üstün. İç hacim, kalite, oturma pozisyonu, aracın size verdiği tokluk hissi, tasarım konularında İ20' nin bariz üstünlüğü var. Yalıtım konusunda da İ20' nin üstünlüğü olacağını düşünüyorum. Çünkü aracın yalıtımı Polo' dan bile daha iyi. Kısacası benzinli otm. kombinasyonlu motorlar haricinde İ20 Fabia' dan üstün arkadaşlar. Tabi bu benim kendi yorumum. Avrupa' da ve Dünya' da yıldızı yükselen iki marka arasında galip Hyundai bence. Bu yorumlarımı Hyundai' da çalışan bir Skodasever olarak yaptım.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İ20 nin ön tasarım içi hoşuma gitti ancak c stunundaki piano black trime gözüm bi alışamadı gitti. Güzel bulmayan tek ben miyim.