škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir Skodam Bile yok :p

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cemdogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar...

Forumunuzu herkesin bildiği detailing sitesinden gördüm.Araç forumlarındaki birlik ve beraberliğe zaafım var.Ayrıca Garaj konularını takip etmeyi ,fotoğraflara bakmayı, aracına bakan insanları gözlemlemeyi ve yeni bilgiler edinmeyi seviyorum.

Bu bağlamda Fiat olsun,Detailing ile ilgilş siteler olsun,Tosbağa forumları olsun birçoğuna üyeliğim var ve takip ediyorum...

Aranızda skoda ile olmadığım için üzgünüm.Bir nissan qashqai 1.5 dci platiniumum var.Adım Cem.Maliyeti yüksek olan ve üretimi basit oto parçaları Ve elektronik devreler üretiyorum/daha ziyade pazarlamasındayım... 20 yaşındayım ve Ankaralıyım....

Her haftasonu aracımı Lukoilde yıkarım.DT üyeleri bilirler ikiz kardeşim var ama buraya üye olur mu bilmem o daha ziyade fiat Puntocu ve Dtye takılıyor :)

Herkese kolay gelsin :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin kardeşim beyaz qq aracın vardı sanırım.

Çevrimdışı cemdogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemdogu;467211
Maliyeti yüksek olan ve üretimi basit oto parçaları Ve elektronik devreler üretiyorum/daha ziyade pazarlamasındayım...

Merhaba Cem;

İşini biraz anlatır mısın? Ne demek istediğini anlamadım.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemdogu;467211
.......................Maliyeti yüksek olan ve üretimi basit oto parçaları Ve elektronik devreler üretiyorum/daha ziyade pazarlamasındayım... 20 yaşındayım ve Ankaralıyım....

Her haftasonu aracımı Lukoilde yıkarım.DT üyeleri bilirler ikiz kardeşim var ama buraya üye olur mu bilmem o daha ziyade fiat Puntocu ve Dtye takılıyor :)

Herkese kolay gelsin :)

Hoşgeldin...
Ne tür parça ve devreler?
Lukoilde ben de yıkarım haftasonları, rüzgar kavgası (yandaki arabalara sıçrayan köpük, su, cila vs.. nedeniyle..) çıkmazsa tabii...görüşelim bir gün...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı cemdogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;467230
Hoşgeldin...
Lukoilde ben de yıkarım haftasonları, rüzgar kavgası (yandaki arabalara sıçrayan köpük, su, cila vs.. nedeniyle..) çıkmazsa tabii...görüşelim bir gün...

Görüşelim abi, her pazar öğleden sonra 2 saate yakın orda dururum...

Alıntı yapılan: anarche;467219
Merhaba Cem;

İşini biraz anlatır mısın? Ne demek istediğini anlamadım.

genelde Eski Wolksvagen Kaplumbağa serisinin yurtdışından geldiğinde maliyeti yükselen parçaların alternatifleri.En basit örneği,vw 1303lerde cam buğu çözücü ısıtıcı orjinali 300/400 liraya gelirken ben blower ve onun aparatıyla alternatifini üretiyorum soketinden bağlantı borusuna kadar..Bazen de yetkili serviste tek satılmayan basit düğmeler atıyorum klima düğmesi vesaire onların restorasyonlarını yapıyorum.Işıklandırma için de çalışıyorum ışıksız düğmeler ışıklandırabiliyorum çoğu zaman.

Park lambası devresi,otomatik ayna katlama devresi vesaire de yapıyoruz.Aydınlatma rölesi ve çeşitli aparatlatı da yaptığımız oldu.Bu manada, bulunamayan parçalara ve devreleri çok insanla buluşturdum evelallah :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sana işim/iz çok düşer o zaman...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemdogu;467258
Görüşelim abi, her pazar öğleden sonra 2 saate yakın orda dururum...

genelde Eski Wolksvagen Kaplumbağa serisinin yurtdışından geldiğinde maliyeti yükselen parçaların alternatifleri.En basit örneği,vw 1303lerde cam buğu çözücü ısıtıcı orjinali 300/400 liraya gelirken ben blower ve onun aparatıyla alternatifini üretiyorum soketinden bağlantı borusuna kadar..Bazen de yetkili serviste tek satılmayan basit düğmeler atıyorum klima düğmesi vesaire onların restorasyonlarını yapıyorum.Işıklandırma için de çalışıyorum ışıksız düğmeler ışıklandırabiliyorum çoğu zaman.

Park lambası devresi,otomatik ayna katlama devresi vesaire de yapıyoruz.Aydınlatma rölesi ve çeşitli aparatlatı da yaptığımız oldu.Bu manada, bulunamayan parçalara ve devreleri çok insanla buluşturdum evelallah :)

Sana gerçekten işimiz çok düşer :)

İnternet siteniz var mı? ya da yaptığınız işleri nereden görebilirim?

Çevrimdışı cemdogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Malesef web sitesi yapmadık işi ciddi manada detaya dökmekten ziyade yardım arayanlara yardımcı olmak amacıyla çalışıyorum.Kârım olmuyor ayrıca bir arkadaşımla beraber hallediyoruz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:hsg: Skodanın olup olmamasının önemi yok. İnsanın böyle işinin olması çok güzel :D

Çevrimdışı cemdogu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;467284
:hsg: Skodanın olup olmamasının önemi yok. İnsanın böyle işinin olması çok güzel :D

İş demeyelim ama ufak bi uğraş gibi.Çalışmayı severim.17 yaşında babamdan borç para alıp reklam ofisi açmıştım.Tabela,kartvizit,branda,web tasarımı,araç kaplama gibi birçok işle uğraştık o ofisle.Öss devri başa bela olunca devretmek zorunda kalmıştım, onun boşluğuyla önce araba yıkama konusunu kafaya taktım.Şimdi de bu gelişti bakalım :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;467230
Hoşgeldin...

bidakka ya bende lukoile çok gidip geliyorum. ama malum haftasonları çalıştığım için hep hafta içi gidiyorum genelde geceleri.