škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Kasa ne zaman gelecek?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar,

Superb'in yeni kasasını araştırdım, pek bilgi bulamadım. 2015 gibi görünüyor, net bir kaynak var mı?

Ekim-Kasım gibi alacağım sanırım, 2015 başında değişirse sinir olurum :)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Kasa zaten yenilendi.sanirim makyaji sormak istediniz bence 2 yil daha olmaz cunku zaten cok yeni kasasi
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Yeni makyajlandığı için 2016'dan önce gelmez.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;467415
Kasa zaten yenilendi.sanirim makyaji sormak istediniz bence 2 yil daha olmaz cunku zaten cok yeni kasasi

Kasa mı yenilendi yoksa makyaj mı yedi?

Makyaj çok önemli değil de, kasa yenilecekse sıkıntı olur :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Superb2011

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Veysel Hocam, şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Ben 2011'de aldığımda aracımı ufak tefek makyajlanmıştı (Sharktale anten, nikel renk far yıkamalar vs) 2012'de yeni kasası geleceği söyleniyordu. Daha kapsamlı bir makyaj ile bu sene geldi :)
Uzun sözün kısası, daha neresinden bakarsanız bakın en az 2 yılı var bence bu kasanın.
Bu arada kasa değişikliğini bence biraz yanlış değerlendiriyoruz. Kasa değişikliğinden benim anladığım tasarım çizgilerinin büyük oranda değişmesidir. (Bknz: Renault-Clio, Honda-Civic, Toyota-Corolla)

Saygı ve Sevgiler...

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı
Volkswagen Grup, yeni nesil Skoda Superb'in önümüzdeki yılın sonunda hazır olacağını açıkladı.

Volkswagen Grubu, yeni nesil Skoda Superb'in 2015 yılının sonunda hazır olacağını ve 2016 model yılı ile birlikte satışa sunulacağını açıkladı. Güncel Golf'te kullanılan VW Grubu'nun MQB mimarisinin uzatılmış halinde yükselecek olan yeni nesil Passat ile, yüzde 50 oranında ortak parçaların kullanılacağı yeni nesil Superb, güncel versiyona göre daha büyük boyutlara sahip olacak. Almanya'nın önde gelen otomobil dergilerinden Auto Motor Sport, güncel Octavia tasarımını baz alarak yaptığı çalışmayla yeni Superb'in nasıl görünebileceği hakkında ipuçları verse de, geçtiğimiz günlerde Skoda'nın patronu olan Dr. Vahland, yeni nesil Superb'in tasarımda bir dönüşüm yaşayacağını açıklamıştı. Dr. Vahland, tasarımdaki değişiklikler aracın üretim maliyetlerini arttıracak olsa da, yeni Superb'in artık bir üst segmenti hedef aldığından bunun gereklilik olduğunu belirtmişti. Bu doğrultuda yeni Superb'in aks mesafesi güncel versiyondan yaklaşık 75 mm daha uzatılacak.

Son durum buymuş ;)

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skodanın son zamanlardaki felsefesine bakınca ben kasanın 2015 ikinci yarısında yenileneceğini düşünenlerdenim.

Çevrimdışı bozkurt0632

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AVCI;467506
Skodanın son zamanlardaki felsefesine bakınca ben kasanın 2015 ikinci yarısında yenileneceğini düşünenlerdenim.
2015 ikinci yarı veya 2016 da kesin gelecekmiş diye biliyorum.

Çevrimdışı SpeCTRuM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb2011;467490
Veysel Hocam, şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Ben 2011'de aldığımda aracımı ufak tefek makyajlanmıştı (Sharktale anten, nikel renk far yıkamalar vs) 2012'de yeni kasası geleceği söyleniyordu. Daha kapsamlı bir makyaj ile bu sene geldi :)
Uzun sözün kısası, daha neresinden bakarsanız bakın en az 2 yılı var bence bu kasanın.
Bu arada kasa değişikliğini bence biraz yanlış değerlendiriyoruz. Kasa değişikliğinden benim anladığım tasarım çizgilerinin büyük oranda değişmesidir. (Bknz: Renault-Clio, Honda-Civic, Toyota-Corolla)

Saygı ve Sevgiler...

Selamlar,

Bence de makyaj yedi. Zaten Türker arkadaşımızın verdiği yazıdan, ciddi bir değişikliğe gidileceğini anlıyorum.

Alıntı yapılan: turker;467494
Son durum buymuş ;)

7.5 cm ne demek yahu, cidden büyüyor gittikçe. Bence güzel haber :)

Neyse, ben bu yıl Ekim gibi alsam, 2 yıl kullansam sıkıntı olmaz :)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;467555
Daha ne büyüyecek yav :)

Ortaya bi kapı al sana limuzin:)

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni kasayla ilgili bilgi bulamaman normal makyajli kasada problemmi varda hemen yeni kasayi cikarsinlar