škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

OCTAVİA ve SUPERB fiyat yakınlığı YARDIM !!

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçi superb ile octi karşılaştırılmaz ama şehir dısı kullanacaksanız superb. Ama ben boş superb alacağıma dolu octi alırım :ok:

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben mi atladım bilemiyorum; ama arkadaşımız boş Superb almayacak anladığım kadarıyla. "10.000-TL fark" dediğine göre Superb de Elegance olacak zaten.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;467768
Gerçi superb ile octi karşılaştırılmaz ama şehir dısı kullanacaksanız superb. Ama ben boş superb alacağıma dolu octi alırım :ok:

Bos superb almayacagim

Octavia 1.6 TDİ DSG Elegance + KESSY veya

Superb 1.6 TDİ DSG Elegance + Prestij paket ' ten birini alacagim.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Araçlarımızı %80 şehir içi kullanıyoruz, benim tercihim büyük ihtimal Octi olurdu ama SuperB de baya zorlardı karar açısından. Şu anki SuperB' bence 2001 Fabia piyasasını bile etkiledi. Skoda'ya prestij getiren bi model. Ama Octi alıp gerekirse eğer bi ses yalıtımı ile mis gibi binilir bence.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
octi daha teknolojik.süperb hala prestij ve haybet timsali bana göre.
ben de aynı ikilemde kalsam bi düşünürdüm ama octi bi tık daha önde olurdu.

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fmaka;467802
octi daha teknolojik.süperb hala prestij ve haybet timsali bana göre.
ben de aynı ikilemde kalsam bi düşünürdüm ama octi bi tık daha önde olurdu.

Octavia bi tik falan onde degil superb daha iyi donanim olarak ozellik olarak ust sinif ve sinifinin hakkini veren bi araba.

Fakat octaviada sinifindan fazla c segmenti degilde c++ segmentiymis gibi durum var passatforumda bile octavia passata yaklasmis boyut olarak donanim olarakta yakin diye tartisiyolardi. Ben sadece cok fark yoksa 10 bin kusur lirayi vermiyim diye sormak istemistim.

Bide maxi dot ve bolero yuzunden ikilemde kalmistim octavianinki yeni.

Simdide aklima passat takildi 2015 ilk aylarinda yeni kasa geliyomus

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben hala superb, passat sınıfındaki araçların 2000 cc olanının alınması taraftarıyım. nasıl mercedes c180 tam bir mercedes değilse bu araçların da 1,6 sı bence hakkını vermiyor. tabi bu benim şahsi fikrim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;467818
ben hala superb, passat sınıfındaki araçların 2000 cc olanının alınması taraftarıyım. nasıl mercedes c180 tam bir mercedes değilse bu araçların da 1,6 sı bence hakkını vermiyor. tabi bu benim şahsi fikrim.

Katılıyorum:)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Passat ın casus resimlere baktım, çok da bir fark yok gibi geldi. Ön tasarım biraz değişmiş sadece. Ve %99.9 eminm ki o iç tasarım hala devam ediyordur :)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende kesinlikle bu sınıf ve büyüklükteki araçların 2,0 motor olmasından yanayım o araçların keyfi o motorlarla çıkar diye düşünüyorum ve hakkıda o motor bence..Ama yine sözümdeyim dolu bi octi işinizi görecektirki superbde 2 yıl içinde kasa değiştireceği söyleniyor hatta fake değilse eğer bir iki resimde görmüştüm nette a 6 ya benzetmişlerdi

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Superb alırdım. Her ne kadar Octavia daha teknolojik ve daha yeni bir platformda olsa ( MQB ) Superb' in verdiği konforu, yalıtımı, ferahlığı, yol tutuşu, karizmayı veremez.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konu böyle sürer gider önceliklerinizi belirleyip ona göre bir tercih yapmalısınız. İş adamıyım prestij sağlasın yada çok uzun yok yapıyorum derseniz veya ailecek boyumuz çok uzun derseniz superb şehir içide şehir dışıda giderim çekirdek ailem var ama hayvan gibi bi hangar isterim yada gencim yeni bebeğimiz var hem sağlam hem prestijli hemde az yaksın dersin octavia çıkıyo karşınıza. Bence ihtiyaç ve beklentilerinizi belirleyip ona göre hareket edin. Sonuçta superbin sloganı ihtiyaç değil lüx :)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle