škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 için yay buldum nihayet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oo araç tam RS olacak desenize,

sakıncası yoksa tamponlar için ne kadar fiyat verdiler acaba?

Bir de eğer aldıysanız RS egzost çıkışları için fiyat verdiler mi? Ben en çok bu çıkışları arıyorum

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
tamponlar 3000 civarı bişiydi galiba braketleri sis farları reflektörler falan filan hepsi birlikte
egzos uçları serviste çok pahalı dışarıdan çözdüm ben 100euro

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurh;497361
tamponlar 3000 civarı bişiydi galiba braketleri sis farları reflektörler falan filan hepsi birlikte
egzos uçları serviste çok pahalı dışarıdan çözdüm ben 100euro

ekranı nasıl değiştirceksiniz ben servise sorduğumda ekran değişmiyr dendi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu uçlar orjinal krom uçlar mı yoksa bir ara sitede meşhur olan sadece plastik kısma görüntü amacıyla akılan uçlar mı?

Çevrimdışı dervişbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.drive.net/r/skoda/1303477/
Arkadaşlar montaj ile ilgili, eğer yetkili servis garanti dışı kalabilir diye montajını yapmaz ise bir şey diyemem ama, eğer işçilik ücretini aldıktan ve montajı yaptıktan sonra ileride garantide sıkıntı çıkarmaları mümkün değil.. yani o kadar kolay değil.. ayrıca ona kalırsa, ileride bundaki yaylar orijinal değil deyip te garanti dışı gösterebilirler..

Yetkili veya özel servis hangisi olursa olsun mutlaka işini bilen bir ustaya montaj yaptırılmalı.

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurh;497337
benimde yay dışında and otoda bekleyen rs ön arka tampon ve rs jantlarım var bide columbus var takılmayı bekleyen :D

rs egzoz uçlarını nerden ne kadara aldınız link gibi birşey var mı acaba ? birde RS spoilerı bulabildiniz mi ? çok aradım ama bulamadım deliricem :wax:

Çevrimdışı ErdemYILMAZ

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurh;497337
benimde yay dışında and otoda bekleyen rs ön arka tampon ve rs jantlarım var bide columbus var takılmayı bekleyen :D
Tamponları ve Columbus u sipariş aşamasında neden ekletmediniz?

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
mümkün değildi aracın opsiyon listesinde olmayan parçayı isteyemiyorsunuz keza columbus servite 12000 tl idi

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;497362
ekranı nasıl değiştirceksiniz ben servise sorduğumda ekran değişmiyr dendi
servis çok bilinçsiz ne yazıkki

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;497364
Bu uçlar orjinal krom uçlar mı yoksa bir ara sitede meşhur olan sadece plastik kısma görüntü amacıyla akılan uçlar mı?
orjinal rs servistekinin yarı fiyatı
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-RS-original-Skoda-chrome-exhaust-tip-LEFT
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-RS-original-Skoda-chrome-exhaust-tip-RIGHT

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Furki;497392
rs egzoz uçlarını nerden ne kadara aldınız link gibi birşey var mı acaba ? birde RS spoilerı bulabildiniz mi ? çok aradım ama bulamadım deliricem :wax:
egzos tiplerinin linki yukarda buda spoiler piano black
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-limousine-original-Skoda-Autoas-RS-rear-trunk-spoiler-BLACK-MAGIC-paint

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurh;497396
servis çok bilinçsiz ne yazıkki

ekran oraya yapışıkmış boleroyu söküp colombusu takan var mı acaba yada siz bu uygulamanın olduğundan eminmisiniz ? çünkü geri görüş kamerası istiyoruz ablamda kullandığı için ama bi türlü eklettiremiyoruz ve bu sıkıntı cıkarıyor bize

Çevrimdışı Furki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozgurh;497398
egzos tiplerinin linki yukarda buda spoiler piano black
http://www.superskoda.com/Skoda/OCTAVIA-III/Octavia-III-limousine-original-Skoda-Autoas-RS-rear-trunk-spoiler-BLACK-MAGIC-paint

Resim gözükmüyor ? :( egzoz uçları iyimiş superskodanın kargo ücreti ne kadar oluyor acaba ? Amg egzozu yerine bunu alayım bari...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero ya da gorus kamerasi ekleniyor. Uyumlu bir media interface alip taktirmani yeterli. Intetface ler 1500-2000 tl civarinda.

Olmadi colombus veya baska bir sys alip bolero yerine taktirabilirsiniz. yapan cok kisi var. Servis ugrasmamak icin sallamis yapisik vs diye.

Fiyatlari tuzlu ama ender elektronigi arayip foyat ve bilgi alabilirsiniz

Çevrimdışı ozgurh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;497401
ekran oraya yapışıkmış boleroyu söküp colombusu takan var mı acaba yada siz bu uygulamanın olduğundan eminmisiniz ? çünkü geri görüş kamerası istiyoruz ablamda kullandığı için ama bi türlü eklettiremiyoruz ve bu sıkıntı cıkarıyor bize
Yapisikmiymis kim soyledi onu yaw iki uniteden olusur columbus ayni bolero gibi biri ekran unitesi bir digeride torpidoda bulunan ana unite ikiside tak cikar seklindedir yapisik olmaz istediginiz takdirde 5000-5500 civarı temin edebilirsiniz komple columbusu sifir olarak