škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tavan Boyama

sama · 22 · 6184

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar düzeliyor, yeni buluşma planları yapın siz bence...ihtiyar olmasam, ben hallederim ama siz yapın...:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Halledicez abi doğanla benim sınavlar bitsin köpüklü cilalı olmadı bi sucuklu mangallı yaparız bişeyler :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;468421
Ya arkadaşlar sonuçta arabaya harici bir uygulama yapılıyor. Yani satarken ikisinde de sorun çıkar. Eğer çok fazla fiyat farkı yoksa boyatmak daha iyi değil mi ?

Sonucta bir kaplama isinin geri donusu mevcut. Boyanin orjinal haline geri donusu imkansiz.
Arabayi satarken altinda gunes yanigi oldugunu soylersiniz inanmayan kaldirir kaplamayi bakar yaniga. Gider ustaya sorar boya orjinal mi diye.
İsteyen oyle alir arabayi. Hatta keyfi kaplattim deseniz gunes yanigindan bahsetmeseniz bile yedirebilirsiniz karsi tarafa insafiniza kalmis bisey.
Ankarada her tarafi gunes yanigi araba sahibi motor ustasi grur duyuyo arabasiyla orjibal diye. Arabanin tepesi beyaz ortasi pembe alti kirmizi resmen ama orjinal iste :D

Engin abi senin oglani da bulusmalara getirsene

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizi görüp, iyice tepeme çıkmasın sonra??
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;468455
Sonucta bir kaplama isinin geri donusu mevcut. Boyanin orjinal haline geri donusu imkansiz.
Arabayi satarken altinda gunes yanigi oldugunu soylersiniz inanmayan kaldirir kaplamayi bakar yaniga. Gider ustaya sorar boya orjinal mi diye.
İsteyen oyle alir arabayi. Hatta keyfi kaplattim deseniz gunes yanigindan bahsetmeseniz bile yedirebilirsiniz karsi tarafa insafiniza kalmis bisey.
Ankarada her tarafi gunes yanigi araba sahibi motor ustasi grur duyuyo arabasiyla orjibal diye. Arabanin tepesi beyaz ortasi pembe alti kirmizi resmen ama orjinal iste :D

Engin abi senin oglani da bulusmalara getirsene

Siz de haklısınız ama iki resim çekip işi halletmek varken niye kaplama ile uğraşayım. Neyse tartışmaya gerek yok. Zevk meselesi galiba.:)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;468491
Sizi görüp, iyice tepeme çıkmasın sonra??

Şahsen böyle benim gibi bebekken arabaya binince ağlamayı kesen 5 yaşında düz vites araba çalıştırmayı öğrenen 6 yaşından itibaren arabanın içinde saatlerce sadece tek başına oturarak mutlu olabilen 8 yaşından beri düz vites araba kullanan 12 yaşından itibaren karşısından gelen her arabayı gece bile olsa farından dahi tanıyabilen 15 yaşından beri arkasından gelen arabanın motor sesinden hangi araç grubunun motoru olduğunu bilebilen sonuç olarak arabayla yatıp arabayla kalkan rahatsızlık derecesinde seviyorsa arabaları gelmesi çok yararlı olur onun için muhtemelen :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tabikide orasi oyle :) keyif meselesi. İkimizde kendimize gore hakliyiz biyerde :) bende bu aralar kaplama isine cok kaptirdim kendimi biraz da ondan olabilir :)