škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb Led Çalışmaları( Nihayet Bitti:) )

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
on numara olmuş elinize sağlık. Kapı altı logolar için kapılara delik mi açtınız?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kucless;468075
on numara olmuş elinize sağlık. Kapı altı logolar için kapılara delik mi açtınız?

Teşekkür ederim...

Delik açmaya gerek kalmadı çünkü bunlar direkt araca özel, satıcıya aracımın detay bilgilerini vererek temin etmiştim, mevcut lambalar çıkrılarak direkt olarak bunlar takılıyor yerine.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gayet güzel uygulamalar elinize sağlık.
Gündüz farlarını bende led yapacağım. Hangi ürünü kullandınız arıza yaktı mı acaba ?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;468101
Ve sonunda mutlu son :) Özel mesaj attım ;)

Yanıtladım Yusuf Bey:)

Alıntı yapılan: ugurdemirel;468086
Gayet güzel uygulamalar elinize sağlık.
Gündüz farlarını bende led yapacağım. Hangi ürünü kullandınız arıza yaktı mı acaba ?

Gündüz farlarını Şahkan'dan temin ettim, belki daha ucuza bulabilirdim bilmiyorum, ama garanti olsun istediğim için oradan aldım. Arıza ışığı yakmadı, sorunsuz kullanıyorum.

Alıntı yapılan: rertaret;468105
Elinize saglik, guzel olmus. Maliyeti ne kadar oldu?

İşlemlerin tamamlanması zamana yayıldığı, parça parça yaptırdığım ve bir kısmını buradan bir kısmını ise yurt dışından temin ettiğim için tam rakam vermem yanıltıcı olur. Şunu söyleyebilirim sadece, parçaları yurt dışından temin ederseniz maliyeti en az %30-40 azaltabilirsiniz. Ben riske girmemek adına ve çok da bilgi sahibi olmadığım için ledlerin büyük kısmını Şahkan'dan temin ettim. Riske girebileceğim parçalarda ise -kapı altı logolar ve geri vites lambası gibi- yurt dışından almayı tercih ettim.

Fiyat farkı hakkında sadece bir örnek versem yeterli olur; yurt dışından aldığım 4 adet kapı altı led, yurt içinde satılan 2 adet fiyatından daha ucuza geldi...

Alıntı yapılan: lrfan;468107
Emeğine sağlık :ok:

Teşekkür ederim İrfan Hocam...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;468111
..............Fiyat farkı hakkında sadece bir örnek versem yeterli olur; yurt dışından aldığım 4 adet kapı altı led, yurt içinde satılan 2 adet fiyatından daha ucuza geldi...

matematik problemi gibi olmuş...
Yani arkadaşları merak ettiği şu; ''cebinizden kaç para çıktı?''
 Söyleyin gitsin, kimse aldığınız yere gidip de '' Ender Bey'e şu kadara vermişsiniz, bana da aynı paradan vereceksiniz'' diyecek hali yok, merak ediyorlar o kadar...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;468118
matematik problemi gibi olmuş...
Yani arkadaşları merak ettiği şu; ''cebinizden kaç para çıktı?''
 Söyleyin gitsin, kimse aldığınız yere gidip de '' Ender Bey'e şu kadara vermişsiniz, bana da aynı paradan vereceksiniz'' diyecek hali yok, merak ediyorlar o kadar...

Ben zaten yazdım toplam maliyetin ne kadar olduğunu bilmiyorum diye, nedenini de yazdım: Ürünler zaman içinde, farklı zamanlarda alındı; bir kısmı buradan bir kısmı yurt dışından alındı. Herhangi bir kayıt tutmadığım için de toplam maliyet bilgisi veremiyorum. Yoksa dediğiniz tarzda bir kaygım yok, zira bana ne fiyat verdilerse şimdi alacak olanlara da aynı fiyatı verirler. Bunu neden saklayım ki?

Kapı altı logo örneğini verme nedenim ise" eğer risk alırım derseniz hiç buradan almayın, direkt yurt dışından alın, neredeyse yarı fiyatına geliyor" demekti.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;468121
Ben zaten yazdım toplam maliyetin ne kadar olduğunu bilmiyorum diye, nedenini de yazdım: Ürünler zaman içinde, farklı zamanlarda alındı; bir kısmı buradan bir kısmı yurt dışından alındı. Herhangi bir kayıt tutmadığım için de toplam maliyet bilgisi veremiyorum. Yoksa dediğiniz tarzda bir kaygım yok, zira bana ne fiyat verdilerse şimdi alacak olanlara da aynı fiyatı verirler. Bunu neden saklayım ki?

Kapı altı logo örneğini verme nedenim ise" eğer risk alırım derseniz hiç buradan almayın, direkt yurt dışından alın, neredeyse yarı fiyatına geliyor" demekti.

sizin almış olduğunu gündüz ledleri bunlardan mı?
http://www.sanalpazar.com/Philips-Photon-H6w-Led-7000k-Beyaz-Canbus-Ampul-Ariza-Isigi__isp7716772

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;468146
http://www.sanalpazar.com/Philips-Photon-H6w-Led-7000k-Beyaz-Canbus-Ampul-Ariza-Isigi__isp7716772

Hocam hiç dikkat etmedim vallahi; ledlerin olduğu kargoyu verdim servisteki elemana ben dinlenme salonuna geçtim.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;468149
Gayet güzel olmuş..

Teşekkür ederim Doğan.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;468146

Peki bunlar ariza lambasi yakar mi bilen veya tecrube eden var mi