škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

dokunmatik ekran navigasyon için fikrişnize ihtiyacım var

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı romantik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar özürlü indiriminden faydalanarak aldığım rapid için navigasyon almak istiyorum önerinize ihtiyacım var yardım lütfen teşekkürler...!!!

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazen burada satanlar oluyor.. orjinal ürün..her insan ikinci el sevmez ama ben olsam onlardan alırdım..uzun ömürlüdür.. çin mallarına hiç yönelme derim.. bir kaç arkadaşım taktırdı ucuz diye tv sinden navi sine herşey varmış filan.. grafikler, düğmeler iğrenç.. insanın dokunası gelmiyor..

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rapid'iniz hayırlı olsun!

Şu cama veya havalandırma ızgarasına takılarak kullanılabilen portatif navigasyon cihazlarından almayı düşünmez misiniz?

1,5 ay önce bunlardan bir tane aldım. Araç radyosunun bulunduğu bölgede konumlanan navigasyon cihazlarından daha ucuz, dokunmatiği mükemmel, yıldırım hızı ile rota çiziyor. Henüz acemisi olduğum için bazı sıkıntılar çekiyorum ama yine de tavsiye ederim.

Rapid'inizi kazasız belasız kullanmanızı dilerim ;)

Çevrimdışı romantik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
teşekkürler ama bana radio yerine takılacak olanından lazım yine de çok sağolun

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servise bir bakın. Ayrıca iç ışıklandırmaya uygun bir cihaz alın.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben aracı alırken servisten Necvox marka, geri görüş kameralı taktırdım. 2.500 TL verdim, kaskoya da işlettim. Serviste biraz pahalı, ama serviste taktırdığım için aracın servis garantisi var. Bazı arkadaşlar, her takılanın araçla uyumlu olmadığını, bazı arızalara yol açtığını söylüyorlar. Bende sıkıntı yok, memnunum.