škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb e inip binerken zorlananlar parmak kaldırsın

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı metkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar başlıktan görüldüğü gibi biraz komik bir konu olucak ama acaba inip binerken normal araçlara göre biraz daha zorlanan varmı benim gibi..

sorun sanırım 1.75 boyunda olmam ve aracın büyük ebatı ve kapının kapattığı marşpiyel bölgenin biraz kalın olmasından (bu arada ön koltuklardan bahsediyorum). hal böyle olunca bacağı fazlaca açıp inip binmek gerekiyor.

hee alıştık mı, alıştık tabi ailecek.. sorun yaratacak bi durum yokta anket niyetine merak ettim benzer durum yaşayanlar var mı :)

ama hala yaşadığımız bir durum var ki; araçtan inerken ön koltuklarda özellikle aracın büyüklüğüne ve huyuna de alışkın olmayan kişiler "popo"larıyla koltuk sırtını yatıran elektrikli kumandaya temas ediyor 1-2 saniye. arada bir ön yolcu koltuguna ayar çekmek gerekiyor :p.. valla ne yalan söyliyim bazen sürücü koltuğuma aceleyle binerken filan ben bile ayda yılda bir anlık bir temas yapabiliyorum ama hafızadan hemen yerine getiriyorum. ama diğer yolcu koltugunda hafıza imkanı yok tabi :)

bence elektrikli koltuk kumandaları biraz daha gömüde ve daha iyi konumlandırılabilirmiş diyorum bazen açıkcası ;)

benzer durumları yaşayan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim. buda böyle tatlı bir durum diyelim geçelim :gaz:

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende sıkıntı yok ama eşimin boyu kısa olduğu için pantolonları devamlı marşpiyellerin tozunu alıyor. :D İlk binen arkadaşlarım da zorluk çekiyor.

Çevrimdışı lahna

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benzer durumu bende annemle yaşıyorum yan koltuğa oturduğu zaman inerken kesinlikle o koltuk baya bi yatıyor :)

Çevrimdışı metkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lahna;468499
benzer durumu bende annemle yaşıyorum yan koltuğa oturduğu zaman inerken kesinlikle o koltuk baya bi yatıyor :)

:D:D işte aynı sıkıntı bendekide. eş sevgili vs binerlen sıkıntı yok. anne baba binerken sıkıntı var demekki. olayı çözdük :p

peki koltuk kumandalarının konumu sizce nasıl, dediğim gibi bu durumun önune geçmek için daha iyi konumlandırılabilirdi veya biraz gömülü olabilirdi. sizlerde katılıyomusunuz arkadaşlar. özellikle başka marka model araçlarda elektrikli kumandalı koltuk tecrube eden arkadaşlar sizlerin yorumlarını merak etmekteyim

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.85 cm 125 kiloyum sorunum yok. hatta arabanın kadir kıymetini kardeşimin BMW 3 seri arabasına binince daha iyi anladım. o nasıl bir rezil koltuktur. gömülüp kalıyorsun biri yardım etmeden çıkma imkanın yok.

yalnız şu koltuk ayar düğmesinde yolcu tarafında benimde sıkıntım var. binen oldumu koltuğun sırt kısmı geriye kaçıyor. bir de koltuk bozuk diye söktürecektim sonradan farkettim bu durumu. haybeye dünyanın parasını verecektim.