škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 Skoda Super Bagaj Spoyleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba
ürünlerin montajını yaptım fakat sisteme resim ekleyemiyorum bu kadar geç kaldığım için özür dilerim fakat malum yağmurlar hem montajı hemde resim çekebilmemi etkiledi
rica etsem nasıl resim ekleyeceğimi anlatabilirmisiniz

Çevrimdışı OnurB

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.hizliresim.com adresinden bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı kolayca web ortamına upload edebilirsiniz.

Fotoğrafı ekledikten sonra sonu ".jpg" olarak biten linki alıp buraya yazmanız yeterlidir.
(Resmin mesajınızda direk gözükmesini isterseniz, mesaj yazma ekranında "Grafik Ekle" ikon'unu kullanarak, linki açılan yere yapıştırmanız gerekmektedir.)

Umarım anlaşılır olmuştur.

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bagaj ve cam üstü spoyler

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

aracımın rengi metalik siyah. body kit in farklı renkte olmasını istediğim için ben tüm ürünlerin rengini titanyum gri olarak seçtim.

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OnurB;486979
http://www.hizliresim.com adresinden bilgisayarınızdaki bir fotoğrafı kolayca web ortamına upload edebilirsiniz.

Fotoğrafı ekledikten sonra sonu ".jpg" olarak biten linki alıp buraya yazmanız yeterlidir.
(Resmin mesajınızda direk gözükmesini isterseniz, mesaj yazma ekranında "Grafik Ekle" ikon'unu kullanarak, linki açılan yere yapıştırmanız gerekmektedir.)

Umarım anlaşılır olmuştur.

çok teşekkür ederim sayenizde ekleyebildim :)

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaslar direk resimi nasıl atacagız beceremedim yazmıssınız ama olmadı

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sonunda resimleri yüklemeyi başardım arkadaslar geç attıgım için kusura bakmayın.rahatsızlıktan ve işlerden dolayı geç attım umarım begenirsiniz.yapıştırırken biraz silokon kacıklıgı oldu ama rahatsız edici değil.kalıbı biraz elden geçirdik traşlama yöntemiyle

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hakan07

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet kendim montajını yaptım.çift taraflı bant ve siyah silikonla

Çevrimdışı tuncay81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün Avek serviste sordum Parça 490₺ ve boya montaj 150₺ toplam 640₺ stokta var. Tattıracağım yakında. Superb aksesuar kataloğundakinden.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İncecik bir spoyler için neredeyse 700tl. Bence bu paraya yazık. Dışarıda en kralını 250Tl ye alıp taktırırsınız.