škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia sikayetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar herkesin yorumunu bekliyorum yeni octaviami alacagim ama heran superb alabilirim olumsuzluklarini saymanizi bekliyorum

Suspansiyon , yol tutusu , yalitimdan bana biraz bahseder misiniz ?

Arac ici parcalari dandikimsi mi ?

Bindim baktim falan ama surmedim ve 0 aracta anlasilmiyo surmus arkadaslarin yorumunu merak ediyorum ne gibi peoblemleri var

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka süspansiyonları biraz serttir. Yol tutuşu iyi,yalıtımı biraz zayıftır. Ama sene sonunda kadar makyajlı octavia çıkabilir. Kaplamalı fotoğrafları fln. var. Yine de bir test sürüşü yapın. Octavia kullanıcıları aydınlatır sizi :ok:

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalıtım dışında kesinlikle tavsiye ederim ha yalıtım konusuda da beni tatmin ediyor beklentilerimi karşılıyor ama genel yorumlar yalımın iyi olmadığı yönünde.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.6 105 tdi superble  ayni motor octavia arasinda kaldiysan octavia al bnde 2013 octavia var babamda 2014 superb var.octaviadan inip superbe binince bu araba gitmiyor diyprum her seferinde...ama cok uzun yol yapiyorsan superb alinabilir.ama genel olarak sehir ici kullanacaksan agzina kadar dolu bi octi al.keyfine bak az yak cok kac;)

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469032
1.6 105 tdi superble  ayni motor octavia arasinda kaldiysan octavia al bnde 2013 octavia var babamda 2014 superb var.octaviadan inip superbe binince bu araba gitmiyor diyprum her seferinde...ama cok uzun yol yapiyorsan superb alinabilir.ama genel olarak sehir ici kullanacaksan agzina kadar dolu bi octi al.keyfine bak az yak cok kac;)

Yalniz bu yorum karar verme sebebim oldu tuttum bunu :D

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;469032
1.6 105 tdi superble ayni motor octavia arasinda kaldiysan octavia al bnde 2013 octavia var babamda 2014 superb var.octaviadan inip superbe binince bu araba gitmiyor diyprum her seferinde...ama cok uzun yol yapiyorsan superb alinabilir.ama genel olarak sehir ici kullanacaksan agzina kadar dolu bi octi al.keyfine bak az yak cok kac;)
:gut::+1:bencede
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet bey son noktayı koymuş daha söylenecek söz yok:)

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ya bu arada ilk birsey yaptirmayacagim sonradan KESSY , koltuk isitma , sunroof yaptirabiliyo muyum ? Aldiktan 1 ay sonra falan mesela

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk ısıtma yapılır. Döseme sökülecek, ısıtıcı pedler konacak, hat çekilecek vs. Sunroof için tavan kesilecek tavandan geçen demirler kesilecek, ki kesilmesi halinde tavan zayıflayacak en ufak kazada çökecek, kessy yapılabilir ama astarı yüzünden pahalıya gelir :ok:

Çevrimdışı mertcan3444

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;469071
Koltuk ısıtma yapılır. Döseme sökülecek, ısıtıcı pedler konacak, hat çekilecek vs. Sunroof için tavan kesilecek tavandan geçen demirler kesilecek, ki kesilmesi halinde tavan zayıflayacak en ufak kazada çökecek, kessy yapılabilir ama astarı yüzünden pahalıya gelir :ok:

elektrikli koltuk ve kessy kesin yaptırmayı düşünüyorum

sonradan yapılabiliyor degilmi.

fiyatı hakkında bilginiz var mı ?

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mertcan3444;469119

Bunlar için bildiğim kadarıyla bir çok yerin sökülmesi gerekiyor. Madem niyetine iyiden iyiye girdiniz, onun yerine biraz daha nakit ve vakit harcayarak hazır olarak almak daha mantıklı.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mertcan3444;469119

Boşuna sıfır arabanızın heryerini kendine yerkili diyen servislerin ellerinde parçalarmayın illaki olsun diyorsanız opsiyon olarak sipariş verin geç olsada güç olmadan kafanız rahat binin

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne istiyorsanız siparişi ona göre verin, sorun yaşamazsınız. Sonradan işin içine usta faktörü girer.  Memlekette usta'dan! yıkılıyor..

Çevrimdışı Harmoni007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla ben octavia alıcaktım..servis bana '' evet octavialarda rüzgar sesi alıyor iceri..sol on taraftan..ve dalga kıran yok depoda ses gelıyor yarım depodan fazla olunca depo..'' bütün keyfim kactı yemin edıom..nabıcam bılmıorum..octavia mı superb mi dedim tabı kı superb dedi..octavia tamam spor gorunumu dedi ama superb...tamda siparis vericektim ..butun hayaller suya dustu... yeni makyaj gelıyo buyuk olasılıkla hallatmislerdir sıkıntıları..en azından ben oyle umuyorum..ama o makyajı beklemek benım ıcın cile sımdı :s allah sabır versin ne dıyım :/ hayırlısı olsun...