škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Xenon far fiyatı...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2009 model Superb Elegance aracımın sol farı söndü...Sanayide orjinali 250tl dediler...Oturduğum ilde Skoda servisi yok...Vw servisi var mı emin değilim...Fiyat hakkında bilgisi olan var mı....Teşekkürler...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
D2S ampulüne ihtiyacınız var, internetten ucuza alabilirsiniz...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;469160
D2S ampulüne ihtiyacınız var, internetten ucuza alabilirsiniz...

Teşekkür ediyorum ancak teknik donanım hususunda çok fazla bilgi sahibi olmadığımdan bahsettiğiniz aparat şu anda aracımda olanla birebir mi...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet, aracınızın xenon ampulünün tipi D2S.

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;469202
Evet, aracınızın xenon ampulünün tipi D2S.

Söktüm baktım...Philips D1S 35w üzerindeki ampul...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2011 aracımda bende ton uyumsuzluğu nedeniyle ampül değiştirmek zorunda kaldım sanayide tanesine 280-300 lira civarı bir ücret çıkardılar mecburen ebay.com dan aldım 7 aydır  kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. http://www.ebay.com/itm/171124956259?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 belirttiğim linkten satın almıştım umarım yardımı olur şu anda çifti 70 dolar

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;469326
2011 aracımda bende ton uyumsuzluğu nedeniyle ampül değiştirmek zorunda kaldım sanayide tanesine 280-300 lira civarı bir ücret çıkardılar mecburen ebay.com dan aldım 7 aydır kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim. http://www.ebay.com/itm/171124956259?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 belirttiğim linkten satın almıştım umarım yardımı olur şu anda çifti 70 dolar
Teşekkür ediyorum...Çevre illerden aldığım servis fiyatları 250-450tl arasında...İnternet araştırmamda da yurt içinde uygun fiyat veren bulamadım...Ancak sizin ikili alma sebebininiz yedekleme maksadımıyla mı yoksa ikisini birden mi değiştirdiniz sağlam olmasına rağmen biri...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;469340
Teşekkür ediyorum...Çevre illerden aldığım servis fiyatları 250-450tl arasında...İnternet araştırmamda da yurt içinde uygun fiyat veren bulamadım...Ancak sizin ikili alma sebebininiz yedekleme maksadımıyla mı yoksa ikisini birden mi değiştirdiniz sağlam olmasına rağmen biri...

Birini değiştirip diğerini tuttuğunuzda eski olan biraz daha sarıya dönük yanıyor o nedenle değiştirdim.Ton farkı olmasın araç sırıtmasın diye :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;469270
Söktüm baktım...Philips D1S 35w üzerindeki ampul...

O zaman farınız bi-xenon olmalı, yani uzun-kısa beraber...sadece kısa olsaydı d2S olacaktı...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;469362
O zaman farınız bi-xenon olmalı, yani uzun-kısa beraber...sadece kısa olsaydı d2S olacaktı...

evet bi-xenon...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pharnakia;469352
Birini değiştirip diğerini tuttuğunuzda eski olan biraz daha sarıya dönük yanıyor o nedenle değiştirdim.Ton farkı olmasın araç sırıtmasın diye :)

sizin verdiğiniz linke baktım ancak o ampul ds1 4300k...oysa aracın üzerindeki ds1 35w...

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
biraz daha inceledim ve aynı aparat olduğunu gördüm...ebaydan böyle bir ürün gümrüğe takılır gibi yorumlar gördüm ancak üye olmaya karar verdim...

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: governor92;469372
biraz daha inceledim ve aynı aparat olduğunu gördüm...ebaydan böyle bir ürün gümrüğe takılır gibi yorumlar gördüm ancak üye olmaya karar verdim...

Benim ürün gümrüğe takılmadan geldi sanırım 20 gün gibi bir zaman aldı ancak satıcı ilgili anında cevap geliyor ve paketlemesi çok iyi daha önce bende Türkiyeden almıştım ancak adam lamba kutusunu düz zarfa koyup kargo poşetine koymuştu ve lamba kırık gelmişti o yüzden başta tedirgin oldum ancak görünce fikrim değişti

Çevrimdışı governor92

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hala alabilmiş değilim....yurt dışı sitelerde ciddi fiyat farkları var....aynı ürünün çiftini 30-40 dolara satan varken tekini 70 dolara satan var...servisler ise 450-500tl arasında fiyat verdiler....:aman:
 Bayramda Bingöl'den Aydın'a gideceğim ve vakit daralıyor....:gaz:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sanayide tanesei 90₺ idi en son. Sahkan otomotivde de o civarda olmasi lazim bir sorun isterseniz.