škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA bakım kampanyası başladı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com
Merhaba,
Biraz önce cep telefonuma gelen mesaj şu şekilde:

SKODA'nızı yetkili servislerimize getirin, bakım parçaları, motor yağları ve işçilikte %20 indirim fırsatını kaçırmayın.
9 Haziran - 12 Temmuz

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aksesuar da yok bu yıl  galiba.Kapi eşiği  almayi düşünüyordum. 200 lira civarı :(
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı KRKMZ

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün forumda görünce telefon açtım, dedim ki bakım kampanyası başlamış, ben Castrol yağ sevmiyorum, en iyisi diye Mobil 1 ESP Formula 5W-30 aldım 4 lt, onu düşünce bana masrafı ne olur diye. Verilen fiyat dikkat edin- 350-370 civarı dediler. Bu nedir arkadaş, yağ hariç bakımda ne kalıyor geriye, birkaç tane filtre ve yağ değişimi için mi 350-370 TL fiyat. İrfan üstadın dediği gibi şişir fiyatları, gelsin avla insanları. Tam borsadaki gibi keriz silkeleme operasyonu... Bugün Aydoğdu Vw servisini aradım, Erciyes Sanayi Sitesindekini sağolsun forumlarda belirtildiği gibi Yahya usta çok yardımcı oldu, karşındaki kişiden tüccarlik yerine samimiyet hissini aldığında duyduğun güven gibisi yok. Ve sonuçta verdiği rakam 150 TL!!! 370 ler nerede 150 nerede? Bye bye derim yetkili servislere, zaten garanti süresi de bitti aracımın, gitmem bundan sonra isterlerse % 40 indirim yapsınlar...
Tek düşündüğüm husus, TSİ motor için versiyon güncellemelerinin dışarıda da yapılıp yapılmayacağı?

Çevrimdışı Akifci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hiç kimse benim kadar skoda servislerinden dertli değildir heralde, bana göre servis sistemini tam olarak oturtamamışlar bu yüzden mümkün olduğunca servisten uzak durmalı!

Çevrimdışı onur07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KRKMZ;469347
Dün forumda görünce telefon açtım, dedim ki bakım kampanyası başlamış, ben Castrol yağ sevmiyorum, en iyisi diye Mobil 1 ESP Formula 5W-30 aldım 4 lt, onu düşünce bana masrafı ne olur diye. Verilen fiyat dikkat edin- 350-370 civarı dediler. Bu nedir arkadaş, yağ hariç bakımda ne kalıyor geriye, birkaç tane filtre ve yağ değişimi için mi 350-370 TL fiyat. İrfan üstadın dediği gibi şişir fiyatları, gelsin avla insanları. Tam borsadaki gibi keriz silkeleme operasyonu... Bugün Aydoğdu Vw servisini aradım, Erciyes Sanayi Sitesindekini sağolsun forumlarda belirtildiği gibi Yahya usta çok yardımcı oldu, karşındaki kişiden tüccarlik yerine samimiyet hissini aldığında duyduğun güven gibisi yok. Ve sonuçta verdiği rakam 150 TL!!! 370 ler nerede 150 nerede? Bye bye derim yetkili servislere, zaten garanti süresi de bitti aracımın, gitmem bundan sonra isterlerse % 40 indirim yapsınlar...
Tek düşündüğüm husus, TSİ motor için versiyon güncellemelerinin dışarıda da yapılıp yapılmayacağı?

yahya ustaya gittiyseniz memnun kaldınız mı ? bende bu hafta gitmeyi düşünüyorum verdiği fiyat işçilik+ filtreler değil mi?

Çevrimdışı carisma

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar artık doğuş otoya baglanmışlar diye bir duyum aldım.o yüzden bu sene bakım kampnayasında bakım harici parçalarda indirim yok dediler.