škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Motor Değişimi

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı therezerve

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba
2010 model skoda fabia sahibiyim, aracı yaklaşık 3 ay önce aldım, Şaşmazda Lojistik Otoya göstermiştim almadan önce, sorun şu ki aracı almadan önce motordan ses geliyordu, hem satan adam, hemde lojistikte ki usta triger kayışıından dolayı dediler, aracı bu şekilde satın aldık, işlerin yoğunluğu yüzünden aracı ancak dün başka bir ustaya gösterebildim, o ustada triger kayışında problem olmadığını, sorunun motor yataklarında olduğunu ve tek çarenin motor değişimi olduğunu söylüyor, bir kaç ustaya daha göstermiş hatta servise de sormuş, sorunun motordan geldiği konusunda hem fikir olmuşlar, şimdi gerçekten çok moralim bozuldu, ne yapablirim, bu sorunu motor değişimi olmadan çözebilecek çok sağlam bir usta tavsiyesine ihtiyacım var,

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor değişirse  triger  her halükarda değişir.Once yetkili servise gidin fikirlerini alın.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ostimde mass oto var. vw audı skoda servisi. ali usta  sahibi. iyi ustadır onu tavsiye ederim. isterseniz tel numarasını yazayım iki farklı aracımım agır bakımlarını ve trigerlerini yaptırdım. hiç sıkıntı yaşamadım.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Motor kaç kilometrede? Motor değişimi değil de rektifiye istiyordur belki de.:hmm::blm: