škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Ön far kaşları ve arka difüzör

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Aracıma ön far kaşları, arka difüzör ve ekzos çıkışları taktırdım. Aracım artık daha sinirli bakıyor. Sizlerle paylaşmak istedim.

Hep iyi olun.

Çevrimdışı hautbois

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş. Arka difizörü ve egzos çıkışlarını nereye ve ne kadara yaptırdınız?

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hautbois;469679
Güzel olmuş. Arka difizörü ve egzos çıkışlarını nereye ve ne kadara yaptırdınız?

http://www.milotec.de sitesinden aldım. Bergama da arkadşıma taktırdım. Güzel ve orjinal bir aksesuar sitesi, ürünler çok kaliteli. Ben ön cam yan rüzgarlık da oradan almıştım, ancak oldukça pahalı. sipariş verdikten 15-20 gün içerisinde adrese geliyor.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi öldüreceksin beni en sonunda. Egzozuna bayıldım harika olmuş tek kelimeyle. :)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş.
Yanlış anlamazsanız.....Far kaşlarını beyaz düşündüğümde, sanki daha yakışacaktı gibi.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;469690
Güzel olmuş.
Yanlış anlamazsanız.....Far kaşlarını beyaz düşündüğümde, sanki daha yakışacaktı gibi.

Yok niye yanlış anlıyayım ki. Ben de sizin gibi düşünüyordum, gelen kaşlar metalik siyah renkli oluyor, aracın rengine göre alıcı boyatıyor. Kaportacı arkadaşım ile boyatmadan önce takma provası yaptık, kaputu bir kapattım ve bırak hemen böyle monte edelim dedim, çok beğendim. Farların içi siyah, ön panjur ve alt ızgara siyah, gündüz farları da yanınca araba gerçekten çok spor ve kızgın bakışlı görünüyor. Ayrıca keyfe keder ne zaman istersem boyatma şansım var.
Teşekkürler ...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu cikislar aktif mi yoksa sadece difizor uzerinde krom gorunumlu parca mi

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;469706
Bu cikislar aktif mi yoksa sadece difizor uzerinde krom gorunumlu parca mi

Çıkışlar aktif değil

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abi ön ve arkaya bayıldım diyebilirm cam filmi uygulamasından sonra aracıma yapacağım tek işlem bu ikisi kaldı herhalde süper görünüyor masallah diyelim :))
abi bu işlem için tamponu felan söküyorlar mı ? montajı nasıl oluyor bununla ilgili biraz bilgi verirmisin.. sökme takma işine babamın gönlü pek razı olmuyorda o yüzden soruyorum kusura bakmayın lütfen..

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmet_01;469727
abi ön ve arkaya bayıldım diyebilirm cam filmi uygulamasından sonra aracıma yapacağım tek işlem bu ikisi kaldı herhalde süper görünüyor masallah diyelim :))
abi bu işlem için tamponu felan söküyorlar mı ? montajı nasıl oluyor bununla ilgili biraz bilgi verirmisin.. sökme takma işine babamın gönlü pek razı olmuyorda o yüzden soruyorum kusura bakmayın lütfen..

Çok teşekkür ederim. Hiç bir şey sökülüp takılmıyor, direkt monte ediliyor vidaları ile. Toplam montaj süresi  ön arka 15 dk. http://www.milotec.de  bu siteye gir, orada montaj tarifi bile var.
Eeee şimdi bir de orjinal ön panjur ve arka bagaj için VRS logolorını getirtiyorum, ayrıca kırmızı rekli fren kaliperlerini aldım. Önümüzdeki hafta paylaşırım. Muhtemelen çok güzel olacak ... Bunlarla birlikte sonlandırmış oluyorum.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2014, 16:18:18 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Belirtiğiniz sitede ürün 3 parça olarak diyor siz sadece sanırım egzos görünümlü parçaları taktınız, orta kısımdaki parçaya takmadınız anladığım kadarıyla haksızmıyım? ürün plastikmi yoksa gerçekten krommu? Sanırsam plastik ve sitede siyah ve gri olarak satışı bulunuyor fiyat farklı ile.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytuggungor;469810
Belirtiğiniz sitede ürün 3 parça olarak diyor siz sadece sanırım egzos görünümlü parçaları taktınız, orta kısımdaki parçaya takmadınız anladığım kadarıyla haksızmıyım? ürün plastikmi yoksa gerçekten krommu? Sanırsam plastik ve sitede siyah ve gri olarak satışı bulunuyor fiyat farklı ile.

Merhaba Aytuğ bey,
Fotoğraf çekilirken ışık açısı tam istendiği gibi olmadığı için difizör karanlık çıkmış, belli olmamış. Ben 3 parçayıda monte ettim. Ürünler dediğiniz gibi plastik. Daha net görmek isterseniz bu gün paylaştığım  "Octavia A7 fren kaliperleri ve RS logo uygulaması"  konu başlıklı paylaşımımda difizörü daha net görebilirsiniz.

Bu arada telefon ile görüşmüştük sizinle. Arıza ışığı yakmayan plaka lambası almıştınız yanlış hatırlamıyorsam. Satın aldığınız Link'i gönderecektiniz

Hoşçakalın