škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

merkezi kilit

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fsultan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mehaba arkadaşlar.uzun süredir merkezi kilit sorunum var.kontağı çevirdikten sonra kapılar kendi kendine aç - kapa yapmaya çalışıyor.tık tık bıktım artık.Anlayan da olmadı.Şimdi de bagaj kapısı açılmıyor.ama arka kapıyı açınca açılıyor.ön iki kapıyı açınca ise tavan lambası yanmıyor.içerden kilitleyince sol arka kapı tekrar açıyor.:)sizce sorunlar ne olabilir?bir fikir lazımn yoksa ustalar la olmayacak?acaba swicler mi arızalıdır?

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konfor beyninizde muhtemel sıkıntı. öncelikle bilgisayara baglamalı. belki yazılımın güncellenlenme ile çözülür. dedikleriniz hep konfor beynini işaret ediyo.

Çevrimdışı musti22160

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benzer sikintilar bendede mevcut emin olduğum şey şu şoför kapisinin swicth i bozuk ...bilgisayara bağladiğimdada ayni hatayi alabiliyorum..
Ama confor beyni ile ilgili hiç bir ariza görülmüyor....

Müsait bi zamanda kapi swicth ini yapmayi düşünüyorum...sonuç ne yönde değişir bilemiyorum...

Bahsettiğiniz sol arka kapinin kapanip açilmasi bendende var ama bende sağ kapi..

Haaa bide kontak aç kapa yapinca veya 20 km hizi geçince kilit sesi gelmesi ek özelliklerden kaynakli bunlarda bilgisayarda kapatilabiliyor...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fsultan;469843
mehaba arkadaşlar.uzun süredir merkezi kilit sorunum var.kontağı çevirdikten sonra kapılar kendi kendine aç - kapa yapmaya çalışıyor.tık tık bıktım artık.Anlayan da olmadı.Şimdi de bagaj kapısı açılmıyor.ama arka kapıyı açınca açılıyor.ön iki kapıyı açınca ise tavan lambası yanmıyor.içerden kilitleyince sol arka kapı tekrar açıyor.:)sizce sorunlar ne olabilir?bir fikir lazımn yoksa ustalar la olmayacak?acaba swicler mi arızalıdır?

Öncelikle sürücü kapı kilidi switci kesinlikle arızalı, sonrasında sağ ön kapı switchi de arızalı olabilir, yaptırdıktan sonra kilidin aç kapa sorunu da gitmesi lazım...
aracınızda sonradan takılma -şu an çalışmıyor da olabilir- alarm gibi bir ekleme var mı? bundan da yapar.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı fsultan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bilgisayara bağladık.arıza olarak 01358 içerden kilit açma düğmesi,sürücü hatası çıktı. her iki uzaktan kumanda anahtarı da  bozuk.uzaktan kumanda taktırdım onu kullanıyorum.