škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İstanbul - Servis - Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar SLM,

Maalesef Çanakkale'de Skoda Yetkili servisi yok. bu nedenle işlerimi de denk geldiğği için servise İstanbul'da gitmek istiyorum. Avrupa yakasın da yakın olan iki servis buldum, bunlar

Atik Oto ve Yükselen Oto

Bu servislerden hangisini tavsiye edersiniz?

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2si haricinde dogus esenyurt da servis hizmeri veriyor. Yukselene gidiyorum bi sikinti yasamadim.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dogisa baktim ama gidecegim gun tum randevular doluymus

Çevrimdışı ruyaci

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Atik otoya gidiyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün uzak olmasına rağmen Yüce yi aradım, en uygun fyatı da oradan aldım. Yaz kampanyası indirimi ile birlkte 15bin bakımı için 410 TL dediler.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yukselenden uzak durun derim
Ben arabayi ordan aldim fakat arabayi azdaha rezil ediyorlardi

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;470204
Bugün uzak olmasına rağmen Yüce yi aradım, en uygun fyatı da oradan aldım. Yaz kampanyası indirimi ile birlkte 15bin bakımı için 410 TL dediler.

İndirime rağmen bakım fiyatları 400 bandını geçmiş anlaşılan. En son bakımı tam hatırlamasam da daha düşük fiyata yaptırmıştım kampanya olmadığı halde.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
indirimlerde önce bindirim sonra indirim yapılıyor
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
375 TL Scirocco 160 HP DSG 15.000 km bakımı tuttu Doğuş Oto' da. 3 ay önce yaptırmıştım. Skoda uçmuş gitmiş :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Walla bir de indirim var sözüm ona, bu fiyatı verecek ne yapıyorlar acaba?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkdaşlar slm,

15bin bakımın Skoda Atik'de girdim. Servis yetkilisi Ömer Bey sağolsun çok iyi karşıladı ve tam söz verdiği saatte aracı teslim etti. rutin işlemlerin yanı sıra garantiden yakıt enjektör borularının değiştiğini söyledi. Skoda bu konuda uyarı yapmış, servise gelenleri değiştirin diye.

Tüm işlemler 480TL tuttu ki düşünün bu %20 indirimli hali, servis fiyatları da uçmuş gidiyor

Çevrimdışı pelvan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;471088
Arkdaşlar slm,

15bin bakımın Skoda Atik'de girdim. Servis yetkilisi Ömer Bey sağolsun çok iyi karşıladı ve tam söz verdiği saatte aracı teslim etti. rutin işlemlerin yanı sıra garantiden yakıt enjektör borularının değiştiğini söyledi. Skoda bu konuda uyarı yapmış, servise gelenleri değiştirin diye.

Tüm işlemler 480TL tuttu ki düşünün bu %20 indirimli hali, servis fiyatları da uçmuş gidiyor

haklısın arkdaşım bu  gün  dod  esenyurt  aradım 450 dediler

yükselen  skoda  yı  aradım 460 470 arası  dediler nasıl  bir  servis anlayışı  başka  bayiyi arasam   ne der acaba ??

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ulkemiz resmen kendi vatandasini opme konusunda 1 numara.Sozum ona ekonomi olarak canlandik fakat vergilerin artmasi konusunda kimsenin sesi cikmiyor.Secimlerden anladigim kadari ile ise herkes mutlu....Daha ne denilebilir ki Durmak yok... gerisini size birakiyorum....

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SemperFi;476293
Ulkemiz resmen kendi vatandasini opme konusunda 1 numara.Sozum ona ekonomi olarak canlandik fakat vergilerin artmasi konusunda kimsenin sesi cikmiyor.Secimlerden anladigim kadari ile ise herkes mutlu....Daha ne denilebilir ki Durmak yok... gerisini size birakiyorum....

her iktidar kendi zenginini yaratır. ama bu sefer patronlar çok memnun yıllardır...