škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabamın 2.muayenesi

hiko · 19 · 7574

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
19 Haziran 2014  (dün) gün, araç muayenesini yaptırdım. (Ankara İstanbul yolu eryemen) oldukca rahat oldu. hafif kusur olarak,
-plaka lambları işlevini yerine getirmiyor,
-kısa hüzme farlar yön ayarı bozuk,
-Sis farları ayarsız.
giderken de yol üstünde EFE skodaya, egzos muayenesini yaptırdım ve  50.bin km bakımını sordum İndrimli falan ne kadar olur diye 280-300 TL arası dediler.
Bir de AND skoda ya sorup, temmuz ayına kadar yaptırmayı düşünüyorum.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun abi. Bakım için fiyat yeterince uygun bence..

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni bir konu açmadım, bakım zamanı gelmiş veya yakın olan arkadaşlar,
 kampanyalı % 20 bakım indirimi 12  Temmuz 2014 günü sona eriyor o nedenle randevu alarak,, gün veriliyor. Ben haftaya perşembe günü 10  temmuz a gün aldım. Acele edin

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun muayeneniz. Farlar zaten hep bozuk çıkıyor.Sis farı ayarı bozuk nedemek onu hiç anlamıyorum ayar mı istiyoki onlar.

Çevrimdışı pharnakia

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abi benim 2011 superb nin ilk muayenesinde de acayip acayip 5 tane hafif kusur yazdılar :) Hepsi klasik ama 1- sis farı ayarsız :) 2 - Adaptif olduğu halde far ayarsız 3- Yangın söndürücü tarihi geçmiş 4- yangın söndürücü ulaşılacak yerde değil 5- yangın söndürücü braketi sabitlenmemiş :) sanırım bir yerden copy/paste yapıyorlar

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün 50 bin km bakımını yaptırdım...bakım 253 tl + ön ve arka silecek takımı 82tl = toplam
335 tl  resim yükleyebilrsem faturayı paylaşcağım...http://hizliresimyukle.com/images/2014/07/10/fatra.png
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 16:10:49 Gönderen: hiko »

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;472528
bugün 50 bin km bakımını yaptırdım...bakım 253 tl + ön ve arka silecek takımı 82tl = toplam
335 tl  resim yükleyebilrsem faturayı paylaşcağım...http://hizliresimyukle.com/images/2014/07/10/fatra.png

selamlar arka sileceği arıyorum bende octavia a4 için süpürge derken sileceğin neresi oluyor lastiği mi sadece ?

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;472541
selamlar arka sileceği arıyorum bende octavia a4 için süpürge derken sileceğin neresi oluyor lastiği mi sadece ?

Roomster için  lastik ile kola takılacağı aparatı ile birlikte verdiler a4 için kataloğa bakmak lazım...

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili serviste mi yaptırdın abi? Fiyat gayet makul. Güle güle eskit :ok:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;472665
Yetkili serviste mi yaptırdın abi? Fiyat gayet makul. Güle güle eskit :ok:

Evet yetkili servis de yaptırdım. Arabam 2009 model olmasına rağmen düzenli olarak, yetkiliservise gidiyorum, ileride çıkabilecek çok ciddi bir fabrikasyon arızası durmunda garanti bitse bile düzenli olarak yetkili servise gidildği için  garanti kapsamında yapılabileceğini duymuştum o nedenle mümkün olduğu kadar fiyatta indirim yapmaya çalışlıyorum. Ancak, bugünlerde kampanya olduğu için harici bir indirim yapmadılar.
Not kampnkya 26 Tmmuza kadar uzatılmış bilgilerinize..

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, bugün kredi kartımın  hesap extresi geldi incelerken, AND skodanın bakın ücreti olarak ödemesinin 335,81 TL yerine 35,81TL olduğunu gördüm, kendilerine hem mail ile , hem de telefonla bilgi verdim, bakalım ne yapacakalar... (bir tane 3 yazmamak  benden 300 TL eksik tahsilat anlmaına gelmiş)

Çevrimdışı enginakbiyik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
güle güle kullanın yanlız dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, shell 10/40 yağ kullanmışlar. ben roomsterlerin 5/30 yağ kullandıklarını sanıyordum.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enginakbiyik;473890
güle güle kullanın yanlız dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, shell 10/40 yağ kullanmışlar. ben roomsterlerin 5/30 yağ kullandıklarını sanıyordum.

Motor tipine göre değişebilir, yetkili servis 10/40 kullanıyor...http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=19701&highlight=roomster+ya%C4%9F%C4%B1&page=2

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
35 liraya bakım yaptırmışsınız, ben de gideyin hemmen...:):)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)