škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akü Bitti :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akünün pat diye bitmesine uyuz oluyorum :) Gündüz sağlamdı, akşam zor bela çalıştı markete gittim tekrar bindiğimde çalışmadı. Şimdi 74 amper varta akü var ve ben yine aynısını almayı planlıyorum daha önce inci ve mutlu silver kullanmıştım garantileri bitince ömürleri de bitti :)
Şuan Ankara'da değilim burada varta bulamazsam mecbur farklı bir marka alacağım, tavsiyeler varsa onlarada bakayım yarın. Birde 74 amper orjinalimi, bilen var mı? Araç A5 kasa 2005 octi 1.6 mpi elegance.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. En büyük derdimiz bu olsun :D

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Amin :)
Sanayiye gittim hemen girişte varta yazısını görünce yüzüm güldü ama yokmuş, dahada fenası hiç bir yerde varta yok, mecbur internetten sipariş vereceğim.
Bu arada üzerinde ki orjinal akü sanırım :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akuma marka orijinal aküsü...zamanında benim fabianın da bitmişti, koçtaştan tudor diye birşey aldım, piyasadan 30-40 ucuza gelmişti, 4 yıl oldu, tık yok hala...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim A5'te 72A'lik Varta akü ile geldi. Kaç sefer 50 cm kar sıyırıp çevirdim kontağı tık demedi daha 4 senedir.

Çevrimdışı guvenmat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
servise sorun ankara da 2 yetkili servis var
190 tl diye biliyorum fiyatı
ben bosch 60 amperi 165 tl ye taktırdım 30 tl de eski aküyü saydılar
135 tl verdim özel serviste

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben Ankara'da değilim şuan 2 ay sonra dönecektim aksilik işte burada bitti :)  Babamla görüştüm gerçi bulamazsam  Ankara'dan alıp gönderecek yada internetten alırım. Muğla merkezde varta bayisi varmış sanırım ama telefonla ulaşamadım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
akülerin imalatı 24 ay ömürle yapılır yani garanti biter akü biter bitmezse ne mutlu size derim.
 ben aküde yiğit, aynı grubun platin (bu yurt dışı markasıdır) yine aynı grupda tunç var onları tavsiye ederim inciden daha yeni teknolojileri var. daha büyükler inci ülkede önüne gelen markayı aldı yani rakip bırakmadı çelik onda eas onda sanırım tudor da onda digerleride hugel, blizzaro
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizimkinde de Hayrettin abinin dediği gibi Tunç vardı diye biliyorum. O değilse Mutluydu :D 2-3 senedir tık yok. Her ab patlayabilir. Kış bakımına kadar bitmezse aradan çıkaracağız o zaman :D

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üzerinde ki varta aküyü 3 yıldır ben kullanıyorum öncesi meçhul.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hep Mutlu aldım, en az haftada bir kontak basarım.
5 seneden aşağı hiç sıkıntı yaşamadım..

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birazda şans işi sanırım abi ben hergün çalıştırdığım halde 2 sene gitti mutlu :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gün içi kullanımız çok ise taksici aküleri var çok marşa dayanıklı onları tavsiye ederim benim araba bir gün dursa evin önünde hemen hanımlar birbirine sorarlarmış hayretin abiye bişimi oldu hastamı diye,
sebeb araba yerinden kıpırdamadı diye
 iki gündür de bana laf sokup durdular halkın içine karışacakmışımda otobüse binicekmişim de vs vs ama hak da vermedim değil izmir manisa git gel yaparken kendim de güldüm kendime otobüsde muavinden su istedim ikisindede üzerime döktüm suyu içerken unutmuşum otobüsde su içme olayını.
 eşimde rahatsızlığından ötürü nereye gidecekse her an hazırımdır o istesede ben istemem otobüse binmesini, çünkü briçle tip1 diabeti var yani dengesiz oynak bir durum 60 a düşen şeker 2 saatte 500 600 görebiliyor, birde 1,5 yıldır sürekli kortizion kullanıyor sanırım kesmeyecekler onun da diabetlideki etkisi kemiklerin hassaslaşıp dayanıklılığını kaybetmesi o yüzden korkuyorum ve sıkı sıkı tenbih ediyorum mecbur kalmadıkça otobüs yok diye ehliyet var direksiyon da iyi sayılır ancak malumunuz tip1 diabetliler artık ehliyet alamıyorlar
 aha gene uzattım heeee
 hade iyi geceler size
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2014, 00:42:21 Gönderen: muallim45 »
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
alperen benim akü işim belli bir araç alayım herşey güzel giderken ilk kış akü bomm hade akü al şansıma işte onun için artık dert etmiyorum avamca diyorumki ulen budamı dert 55 yaşında bunundamı dert edeyim deyip geçiyorum birde onun için yormayaım kafamı diyorum geçiyorum bakımı aksatmam dikkat ederim içim müsterih olur geçerim
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hergün gezdirmeye çıkarırım bende :) Günde 3-4 marş yapıyorum herhalde :)