škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Autoking hk.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar geçen hafta yağan doludan ötürü arabada ezilmeler  oluştu. Bu sebepten autoking hasar düzeltme merkezine başvurdum 20 Temmuz'dan sonra ancak randevu verebileceklerini söylediler aslında asıl sorun bu değil tesadüfen geçerken uğradığım bir galericiyle sohbet ettim o da arabayı sakın oraya götürme kasap onlar dedi içime bir kuşku düştü şimdi ne yapmam gerektiğini bilemiyorum. Autokinge işlem yaptıranımız varmı yorumlarınız nedir paylaşırsanız sevinirim. Saygılar.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Autoking kurumsal olarak çok işe yarayan bir boşluğu dolduruyor ama çalışanları o kadar özenli değil, 2 defa işim düştü, hoyrat çalıştıklarını düşünüyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet kurumsallaşman konusuda güven veriyor ama duyduklarım çok ürkütücü arabanı boyarlar haberin olmaz diyorlar

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
bir arkadaşım autoking te çalışıyor ve bana hep aracınla ilgili işin düşerse autokine yaptırma sen bana alo de tanıdık yerlerde yaptıralım diyordu.hem pahalı hemde değmez bencede
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pahalı olması önemli değil kaskodan yapılacak ama işçilik konusuda arkadasınızın fikri neydi Mesut bey ?

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
boyasız göcük düzeltme üzerine uzman yerler var, %99 oranında düzeltiyorlar, bosuna boyatmayın, dikkat,,,

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;470627
Pahalı olması önemli değil kaskodan yapılacak ama işçilik konusuda arkadasınızın fikri neydi Mesut bey ?

Söylediği su bszi işlerde yatisemediginden bazen çözüm bulamadigindan baska yerlere yaptiriyorlar. O yüzden zaten direkt olarak bu yerlere yaptir diyordu. Tabi kasko ile mecburen autoking de yaptırmak gerek o ayrı
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka sağ arka kapıdaki derin çiziği ve sol ön çamurluktaki çizikleri, gebze autoking de yaptırdım. Kapının ve çamurluğun içine ettiler:mad:.

Çevrimdışı umitaltindas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İstanbul da kileri bilmem ama,Denizliyi kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Usta sirkülasyonu çok fazla ve gerçek usta yok sadece ön tamponu boyatma işlemim vardı 3 kere boyattım beğenmedim en sonunda dayanamadım geri aldım arabayı bunun yanında sıcaklık sensörümü kırdılar ve tampona bildiğiniz akıllı civata atmışlar. Bence gerçek usta bulun ona yaptırın titizseniz sonra keşke demektense paraya acımayın düzgün güvenilir ustaya yaptırın.

Çevrimdışı SemperFi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Boyasiz Gocuk duzeltme icin Ataturk Sanayi Sitesi Hakan Usta'yi tavsiye ederim.

Magic Touch Center

mtcoto.com adresinden inceleyebilirsin.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dolu izleri 5-10 tane bende de olmuş.acaba pahalı mıdır?
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sanayide 400 500 rakamlardan bahsediyorlar autoking 1 adedine 100 tl artı kdv istiyor.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;471627
sanayide 400 500 rakamlardan bahsediyorlar autoking 1 adedine 100 tl artı kdv istiyor.
maaşallah baya pahalı .yeni aldığım arabada böyle olması biraz üzdü beni ama dikkatli bakmayınca belli bile olmuyor.o zaman böyle devam
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen Mesut bey yeni arabaya olunca daha çok üzüyor. Zannederim bende böyle devam edeceğim. Kaskoyu  bozdurmayı göze alamıyorum