škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 kapı üst krom çıtaları uygulaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Aracıma kapı camlarının üst bölümüne krom çıtalarını monte ettirdim. Görsellerini sizlerle paylaşıyorum. Parçaları Titiz krom aksesuar dan aldım. 250 TL. İthal ürün, sıfır hata ve kaliteli. Montajı da çok kolay.

Saygılarımla.

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2014, 23:06:29 Gönderen: barbaros »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Enson arabayı krom kaplayacak :) şaka bir yana şahane olmuş bence elegance donanım için standart olması gereken bir parça

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ömer gncgr;470641
Montaji nasıl yaptınız??

Monte edilecek yeri tiner ile sildikten sonra yapıştırma bandını çıkartıp yerine yapıştırdım, o kadar.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba Barbaros hocam aracınız çok şık ve hoş olmuş cam üstü kromlarda hoş olmuş bende almayı isterdim lakin benim arabada yan camların altında da krom yok fabrika çıkışı böyleymiş 2014 modeller , birde fren kaliperleriniz de çok hoş duruyor orjinal mi ? yoksa kapak falan mı ? birde bu kaliperleri sorması ayıp nereden ne kadara aldınız ? aracın garantisini etkilermi ? son olarak nerede taktırdınız.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zevk meselesi tabii, çoğu kişi beğenmiş ama ben beğenmedim. Bu kadar çok krom aracın ağırlığını azaltıyor bence, bulunan herşey takılmış gibi. ama siz beğendiyseniz önemli olan bu bence

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;470666
Zevk meselesi tabii, çoğu kişi beğenmiş ama ben beğenmedim. Bu kadar çok krom aracın ağırlığını azaltıyor bence, bulunan herşey takılmış gibi. ama siz beğendiyseniz önemli olan bu bence

Haklı olabilirsiniz ancak, bana bulunan her şey takılmış gibi pek gelmedi. Her şeyin orjinalliğine oldukça dikkat etmeye ve absüt olmamasına gayret ettim. Elbette dediğiniz gibi zevk meselesi. Eleştiriniz için çok teşekkürler.

Saygılarımla;

Çevrimdışı reha1907

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros;470610
Merhaba arkadaşlar,

Aracıma kapı camlarının üst bölümüne krom çıtalarını monte ettirdim. Görsellerini sizlerle paylaşıyorum. Parçaları Titiz krom aksesuar dan aldım. 250 TL. İthal ürün, sıfır hata ve kaliteli. Montajı da çok kolay.

Saygılarımla.
krom çıtalar çok güzel olmuş , başka bi renkte daha da güzel olabilir. geçen otoparkta sanrım topaz kahverengi idi daha güzel durmuştu. biran superb sandım. ama bence fren kalipperi bizim araçlara çok gitmemiş. daha çok spor görünümlü arabalara gider ama yine de zevk meselesi.
Bu arada rüzgarlıkları nerden aldınız. rüzgar sesesine bi faydası oluyor mu?

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçekten çok yakışmış. Kargo ile mi aldınız. Kargoda kırılma riski nedir? Bir de rüzgarlık da tam oturmuş gibi görünüyor. Nereden aldınız acaba. Saygılar.

Çevrimdışı yenioctavia

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de bir yere sipariş verdim geldi. Cama yapıştırmadan denedim baktım kenarlar keskin ele geliyor geri gönderdim. Sizin üst çıtalat nasıl kenarları düz ve jeskin mi yoksa alt çıta gibi mi