škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 aksesuar uygulamaları

barbaros · 122 · 100328

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ucuza pedal seti de yok sanırım türkiyede aliexpressten sipariş vermeyi düşündüm de kargo ne kadar tutar acaba bilgisi olan varmı?

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 7 dolara aldım aliexpress'ten. Kargo bedavaydı. Ama sadece gaz ve fren pedalı aldım. Nedense ayak dinlendirme yerine takılan krom parçayı da ekleyince fiyat 25 dolar gibi bir şey oluyordu. Zaten orasını paspas örtüyor diye gerek görmedim almaya. Gelen ürün gayet kaliteli. Takması da çok basit. Ama kargonun gelmesi çok uzun sürdü. 35-40 gün.

Çevrimdışı atsozgur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
pedal setini ayak dayama dahil http://tr.aliexpress.com/item/For-Volkswagen-GOLF-7-MK7-Skoda-Octavia-A7-Car-Fuel-Brake-Foot-Rest-Pedals-Plate-Cover/32266811588.html?spm=2114.010208.3.20.VcpL2r&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201644_5_505_506_503_504_502_10001_10002_10016_10005_10006_10003_10004,searchweb201560_2,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6451&btsid=bcc3b237-3d4f-414a-b1a7-5ee5114cda78 buradan aldım. zaten yorumlara bakarsanız türkiyeden alan arkadaş çok. takması da çok basit. 6aydan fazladır kullanıyorum. ayak dayama paspasın tam altında kalmıyor. bilakis daha hoş bir görüntü oluşturuyor. 17USD alacak arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. gönderi 21 günde geldi elime. TR de 100-120 TL arası. bence yarı fiyatına beklemeye değer.
« Son Düzenleme: 02 Şubat 2016, 10:17:40 Gönderen: atsozgur »

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress'teki 5D paspaslar hem görüntü hem de temiz kullanım açısından çok hoş duruyor. Ama çok pahalılar. Keşke ülkemizde olsa da alsak.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu difizörü almaya gerek yok ki,

Onlar orj difizöre takılan iki parça. Yapması da zor değil. Gidin bir kromcuya, oraya uygun krom yapar olur biter. İlla fiber ya da plastik olsun diyorsanız da kromcu da yaptırdığığınız parçayı fiberciye bırakın, kalıp alır size yapar, 1 günlük işi bile yok.

Alttaki o garip difizör uzantılarını istiyorsanız yine fiberci sizin için haleder. O resmi göstermeniz yeterli. Yok bunlar yapılmaz vs diyen yerden de koşarak uzaklaşıın çünkü işi bilmiyordur

Çevrimdışı figo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş. güle güle kullan..ancak kesinlikle kabartma plaka yaptırmalısın+nazarlık ;)

Çevrimdışı ooncan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba,
gerçekten bu işlerden anlamıyorum kusura bakmayın ama şu vrs arka egzos görünümü için ( egzos yine aynı olsun bu görüntüyü elde ediyim yeter ) adım adım bir reçete yazarsanız çok sevinirim. kolay gelsin

Çevrimdışı yppilot

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba
bende arka tampon eksoz kromajı goruntusu vermek ıstıyorum

uygun ve ucuz nerde nasıl yaptırabılırım
bu konuda yardım edersenız cok sevınırım

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yppilot;561714
merhaba
bende arka tampon eksoz kromajı goruntusu vermek ıstıyorum

uygun ve ucuz nerde nasıl yaptırabılırım
bu konuda yardım edersenız cok sevınırım

ben skodadop tan aldım montajını kendim yaptım. kargo kısa sürede geliyor

http://skodadop.com/en/octavia-iii-/eksterer-octavia-iii/diffuzor-zadnego-bampera-chernyj-metallik-milotec.html

http://i.hizliresim.com/LAaVg1.jpg
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 16:29:07 Gönderen: kursad2566 »

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende internetten krom çıta sipariş ettim geldi kendim yapayım ne kadar zor olabilir ki dedim ama beceremedim akşam ustaya götüreceğim :)

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;574520
Bende internetten krom çıta sipariş ettim geldi kendim yapayım ne kadar zor olabilir ki dedim ama beceremedim akşam ustaya götüreceğim :)

Nerden aldınız,fiyatı hakkında bilgi verme şansınız varmı?

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aliexpress'ten aldım. 20 gün içinde geldi. 79 dolar civarındaydı.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azureusecz;574525
hayır  krom cam çıtası aldım.

Sanayide aksesuarcıdan yaptırsaydınız daha uyguna gelirdi