škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Superb 2.0 TDI CR 170 HP DSG Tipt. Platinyum Gri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Yaptırmasanızda olur. Sigortanızda mini onarımda varsa Auto King'e götürebilirsiniz.

Çevrimdışı Superb_Tr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Zaten şu anda yaptırmayı düşünmüyorum ileriki zamanlarda belki

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben geçen sene Adana'da AutoKing'de daha büyük bir hasarı yaptırmıştım (mini onarımdan). Çokda güzel yaptılar ama internette araştırırsanız AutoKing'i beğenmeyen çok kişi var. Yani her şube aynı değil. Yaptırmadan önce şubeleri araştırın derim.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Superb_Tr;41441
Bu sabah nazar boncuğunuda takmış olduk. Geri gelirken dalgınlıktan park sensörlerini bile duymadım, arkadaki bmw nin plakasına dokunduk. Plaka çerçevesinden bu iki ufak hasar oluştu. Bunları serviste tamir edebiliyorlarmı yoksa autoking mi götürmek gerekir. Kaskomun anlaşmasına göre senede bir kaç kez gidebiliyorum autokinge

dostum geçmiş olsun öncelikle.aynı durum benim başımada gelmişti.plakalık çevresinde plakalıkta kırılmıştı serviste ücretsiz sorunu giderdiler
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun ve geçmiş olsun bence onu yaptırmayın derim anca sene sonuna doğru kaskonunuzun bitmesine yakın auto kingte yaptırın ben 2 yer yaptırdım birisi tampon yırtığı idi hiç farkedilmiyor çok temiz iş yapıyorlar bunu sizde fark edersiniz zaten..

Bana göre dizel ne kadar az yaksada performans motoru olarak seçilmemelidir çünkü ani yüklenmelerde motora uzun vadede zararlı olacağını düşünüyorum turbosuda bildiğime göre benzinliye göre daha nazik..

Yaşasın tüplü ve öfkeli :D:D

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;41404
haklısın.dizelde ilk 2-3 depo denerim ne kadar gidiyo diye şehir içi ve dışı.sonrada basarım beni kimse tutamaz:D
yinde tam deneyim yapamazsınız gibi.zira tamamen tüketemezsiniz yolda kalırım diye düşüneceksin haliyle içinde bir miktar kalacak onunda ne kadar kaldığını tam olarak tesbit etmekde çok güç ama aşağı yukarı yaklaşık bir değer verir size.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;41455
yinde tam deneyim yapamazsınız gibi.zira tamamen tüketemezsiniz yolda kalırım diye düşüneceksin haliyle içinde bir miktar kalacak onunda ne kadar kaldığını tam olarak tesbit etmekde çok güç ama aşağı yukarı yaklaşık bir değer verir size.

Abi dener çünkü koyulan yakıt belli şu lt şu kadar bitince tekrar füllüyor bu sefer ne kadar kalmış ortaya çıkar aldığı yakıttan :)

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
zaten yol bilgisayarı uyarıyor lamba yanınca şehir dışı 90,şehir içide 30 km falan gidiyo benzinlide.dizelde biraz daha uzundur sanırım.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sizin superbler amma çok yakıyomuş ya kuzenimin 2.0 TDI passatı:D bi depoyla uzun yol da 1100 km yol yapıyo 170'in altına inmeden.
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2009, 15:35:16 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teknik veride 7.8 şehir içi 4.8 şehir dışı diyor buna göre şehir dışı 1000-1100 gitmesi lazım.geçenlerde tanıdık geldi Ankaraya araba opel astra 2006 model 1.3 dizel 130-140 tan aşağı gelmedim 950 km gitti dedi.

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
dgn

170 in altına inmeden 1100 km gitmesi biraz zor ...Biz 110 km sabit CC(Cruise Control) açık 1250km gittik 130 doğru çıktıkça tüketim artıyor ve yaklaşık menzilde 100km fark ettiriyor zaten bilgisayara bakıncada 110 km hız ile CC açık 4.8 L yakar iken 150 km civarı 6-7 l ye çıkıyor 170-200 km de 8 L çıkıyor(Anlık tüketimler)...6-8L tüketim ile 1.200Km gitmek çok zor...Bu dediklerim 140 HP için sizin dediğiniz passat "I" sı kırmızı olan 170 HP yakıt tüketimi 140 Hp den biraz daha yüksek oluyor
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2009, 18:36:38 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sercan katılıyorum sana:+1::+1:

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arabaya nazar boncugu takmadan gezme.hayırlı olsun
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bencede kaza bela gelmesin hayırlı günlerde kullanmak nasip olsun niyetiyle olabilir:)