škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Krom çıtalarla rs egzos ucu yapmak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
forumdaki barbaros isimli kişinin aracındaki egzozları gördükten sonra bu egzozu kafaya çok taktım ve yaptırmak için elimden geldiğince biraz araştırdım.. bir octavia kullanıcısının krom çıtalarla yapmış olduğu uygulamasını buldum. resmi altta mevcuttur sizinde fikirlerinizi almak istedim sizce nasıl olmuş sadece egzoz yerine çıtalar konsa daha mı hoş durur yoksa böyle bütün olarak daha mı güzel durur? bu arada forumda skoda yetkili servislerin yaptığı rs egzozlu aracıda gördüm dışa doğru cok kabarık ve kalın açıkcası pek hoşuma gitmedi ama bu uygulama ucuz yoldan ve daha kibar bir şekilde uygulanabilir diye düşünüyorum fikirlernizi almak istedim

resimde burada buyrun

Çevrimdışı mehmet_01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bunlarda yetkili servisin yaptığı uygulama açıkcası ben beğenmedim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk fotograftakı fena olmamıs, madem kı ucuz, tercih edılebılır.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uzaktan bakınca evet..ama dikkatli bir göz için tatmin edici değil.. aynı yerlerde gerçek egsoz ucu bir başka durur...

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Birinci resimdeki 2 egzos arasındaki çıta olmasa bence daha hoş durabilir

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servistek berbat, orjinal krom bile değil, plastik üzerine gri boya. Ve  bu yüzden de çok kaba duruyor.

Beyaz araçtaki daha kabul edilebilir ama yukarıda da söylendiği gibi yakından bakınca sonuç hüsran. Çünkü içi boş.

en güzeli biraz paraya kıyıp difizörün ilgili yerlerine gerçek egzost çıkışları almak

Çevrimdışı ender_atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bugün yüncüler'de fotoğrafını cektiğim octi a7 eleg. ay beyazı araçlarına aksesuar yapmışlar

egzoz ucu cift
siyah spoyler
krom bagaj cıtası
18 jant
ön tampon krom
plaka led
sunroof - canton müzik sistemi anahtarsız vs.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en azından bu son resimdeki daha normal olmuş ama en güzeli sağlı sollu tek çıkışlar yani VRS deki gibi olanlar