škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşım ismailin maceraları ve anıları

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilkokuldan ve mahalleden sevdiğim 25 yıllık dostum ismail.ismail birgün ingilizce kursuna yazılır.hoca gelir derki arkadaşlar niye geldiniz kursa.millet başlar kimi turizmciyim ondan der,kimi internette kız tavlamam lazım ondan der:D,kimi okul için lazım olduğunu söyler.
hoca peki seviyenizi ölçelim ne kadar biliyosunuz der.başlar soruya what is your name?(adınız nedir?). öğrenciler cevap verir. my name is Ahmet,Ali vs(adım Ahmet,Ali gibi). bizim İsmail 9 uncudur. adam soruyu ve cevabının kalıbını öğrenmiş ona göre cevabı verecektir.sıra buna gelir hoca sorar? where are you from?(nerelisiniz?) ismail cevap verir My name is Erzurum(benim adım Erzurum). ama iş işten geçmiştir.

İsmaille birgün buluştuk kaza yaptım arabayla dedi.nasıl oldu anlat dedim demez olaydım ne biliyim:D.cuma sabah babamla çıktık 8de alışverişe gittik dönüşte su aldık eve geldik yemek yedik saat 1 oldu.sonra internete girdim akşam oldu.ee sonra dedim.sonra arabanın brandasını örttük.cumartesi sabah kalktık kahvaltı yaptık gezmeye gittik vs. akşam döndük falan.bu anlatmalar yarım saat sürdü bunaltım artık.oğlum kaza ne zaman oldu dedim.Pazar gün demesinmi?

bir gün dersanedeyim.İsmailin okuldan arkadaşıda bizim kursa yazılmış.öğlen arası oldu yemek yemeye gittik.çocuk dediki aklıma geldi ne zamandır görmüyorum bi arayım İsmaili napıyo dedi.neyse aradı İsmail dedi sen yaptığın potu biliyosun demi falan diye konuştular.telefonu kapadıktan sonra çocuk bana anlatıyo.
birgün nişanlımla migrosta oturuyoruz ismaili aradık gel buluşalım diye.neyse bu geldi ya Deniz ne zaman görsem yanında hep bir sevgilin oluyo demesinmi dedi.ben kızardım nişanlım İsmailin ne olduğunu biliyo gülmesinmi.ulan İsmail yaktın beni dedim.bizim İsmail böyle işte daha macera çok anlatırım zamanla:D:D
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
İnsan böyle arkadaşla yaşlanmaz valla:D:D:D...Komik bir şahsiyete sahip arkadaşmış:D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok Hakanım Erzurumlu:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok macera var zamanla yazarım.20 küsür yıldır çekiyom düşün:D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++: :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: selchuk;41413
çok macera var zamanla yazarım.20 küsür yıldır çekiyom düşün:D
ya birde bir gün eşinizin yanında;ya arkadaş seni her gördüğümde yanında farklı bayanlar görüyorum derse n'olcek:hanz:hanımdan nasıl kurtulacaksın:kiki:bence ismailin durumundan haberdar etmelisin.yoksa durum vahim demekdir:boks:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;41463
ya birde bir gün eşinizin yanında;ya arkadaş seni her gördüğümde yanında farklı bayanlar görüyorum derse n'olcek:hanz:hanımdan nasıl kurtulacaksın:kiki:bence ismailin durumundan haberdar etmelisin.yoksa durum vahim demekdir:boks:

gerçekten haklısın yoksa işimiz zor hanım eve koymaz:kiki::kiki::kiki:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;41463

Böyle insalar çok babamın arkadaşı var mesela o dediğiniz gibi babamda ona kod adı GODBAŞ diyor :kiki:

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:++::++:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;41410
laz galiba :D :D :lol:
arkadaş karadenizlinin deniz görmemişiymiş...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR