škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2014 superb aldım...7.000 km oldu araba hep sağa çekiyor

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar babama 2014 superb aldim.araba İlk günden beri sağa çekiyor yapilmayan ayar kalmadi,araç 7000 km yi geçti hala bu sorun devam ediyor.bilgisi olan superb kullanicilarindan fikir bekliyorum.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sıfır alındıysa garantiye girmesi gerekmez mi? en son çare tüketici hakem heyetine başvurun

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;472164
arkadaşlar babama 2014 superb aldim.araba İlk günden beri sağa çekiyor yapilmayan ayar kalmadi,araç 7000 km yi geçti hala bu sorun devam ediyor.bilgisi olan superb kullanicilarindan fikir bekliyorum.
Mehmet rot ayarını nerede kontrol ettirdin?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
camber ve kaster açılarına baktırın ve bilgisayarlı rot balansçıda ayarlatın.

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;472169
Mehmet rot ayarını nerede kontrol ettirdin?

şaşmazda postanenin karşısında yaptırdık.en iyi ora yapar dediler.herko lastik yönlendirdi.baya bi ayar fln yaptılar servistede yapmışlarıd ama servis tırt...trabzondada yaptırdık nafile...araba yerinde durmuyor arkadaş

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;472345
şaşmazda postanenin karşısında yaptırdık.en iyi ora yapar dediler.herko lastik yönlendirdi.baya bi ayar fln yaptılar servistede yapmışlarıd ama servis tırt...trabzondada yaptırdık nafile...araba yerinde durmuyor arkadaş

Mehmet istersen bir de benim rotçuma yönlendireyim seni?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
lastiklerde ve jantlarda herhangi bir problem yok arkadaşlar.gittiğimiz rotçuda adam böyle 10-15 tane superbin geldiğini öyledi passatlarında geldiğini söyledi.arabayı nete koydum valla sinirden satacam.o arada skodaya kızdım benim arabayıda koydum:)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vay arkadas koskoca vw skoda cozemedi hatali uretim oldugunu bizim sanayideki usta cozdu ya helal olsun. Bizim ustalarimizin isguzarligi bu modeller boyle diyip gecmek. Yer yerinden oynardi boyle bisey olsa geri cagirmalar baslardi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yalnız bu sorunu çözemeyen çok kişi var.Forumlarda çok denk geliyorum.Genelde hepsinin sonu arabayı satmak oluyor.

Mehmet abi bu arada octiye kaç istiyorsun varsa ilanı görelim bi.Yabancıya gitmesin ailede araba arayan çok:)

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet direksiyon yazılımı yüklendi mi? Bu yazılım sonrası ayarlar bozuluyor. Yazılım sonrası iki usta arabaya binip kontrolünü yapıyorlar biri arabayı diğeri elinde bilgisayar ayarları yapıyor. Geldiklerinde yeni programa göre rot ayarı yapıldı. Bu yapılmadıysa yaptır. Diğer bileşenlerde sorun yok demişsin.

Bir de başka bir rotçuya git. Birinin gözden kaçırdığını diğeri bulabilir.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;472464
lastiklerde ve jantlarda herhangi bir problem yok arkadaşlar.gittiğimiz rotçuda adam böyle 10-15 tane superbin geldiğini öyledi passatlarında geldiğini söyledi.arabayı nete koydum valla sinirden satacam.o arada skodaya kızdım benim arabayıda koydum:)

Mehmet hemen sinirle hareket etme bence. Dediğim gibi istersen benim ya da forumdan diğer arkadaşların önereceği başka bir rotçuya daha göster. Hele kendi aracını hiç satma derim, ne alacaksın ki?

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;472489
Yalnız bu sorunu çözemeyen çok kişi var.Forumlarda çok denk geliyorum.Genelde hepsinin sonu arabayı satmak oluyor.

Mehmet abi bu arada octiye kaç istiyorsun varsa ilanı görelim bi.Yabancıya gitmesin ailede araba arayan çok:)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-full-plusfull-extrali-7-ileri-hatasiz-octavia-171250110/detay

satarız:)