škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

nazar mı değdi noldu :/

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;472512
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-android-obd2-ariza-tespit-cihazi-elm-327-mini-bluetooth-168545166/detay

ben bundan aldım işimi görüyor internetten torque pro programını indirim hata kodlarını siliyorsun ışık mışık kalmıyor.
Bu aparatı nereye takıyoruz ustad:confused:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;472627
Bu aparatı nereye takıyoruz ustad:confused:

aracı serviste bilgisayara bağlanan sokete takıyorsunuz. android telefona da torque programını yükleyip hata kodunu telefon üzerinden bluetooth aracılıgı ile siliyorsunuz.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hata kodunu birde elle silme vardı yanlış hatırlamyırsam :hmm:

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar saçma olabilir ama;

LPG'den kaynaklı fakir-zengin yakıt hatasını, sonsuza dek silmek mümkün müdür? Öyle bi silinsin ki araba öyle bi sensör olduğunu bile bilmesin örneğin :D

Gerçekten LPG kullanmaya korkuyoruz. Hadi görmezden gelelim diyoruz ama o arıza ışığı bir tek LPG için yanmıyor ki... Başka bi hata olsa ruhumuz duymayacak.

Var mıdır beyne müdahale eden yiğitler? :D

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Lambda sensörünü kandıran bir ara kit mevcut diye biliyorum, ancak böyle yapılabilir.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecici hata olmus demekki. Kalici bir hata degil yakittan olabilir

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: iondergumus;472670
Arkadaşlar saçma olabilir ama;

LPG'den kaynaklı fakir-zengin yakıt hatasını, sonsuza dek silmek mümkün müdür? Öyle bi silinsin ki araba öyle bi sensör olduğunu bile bilmesin örneğin :D

Gerçekten LPG kullanmaya korkuyoruz. Hadi görmezden gelelim diyoruz ama o arıza ışığı bir tek LPG için yanmıyor ki... Başka bi hata olsa ruhumuz duymayacak.

Var mıdır beyne müdahale eden yiğitler? :D

benim 40 000 km oldu lpg takalı maşallah diyeyim hiç lamba yakmadı. montaj ve ayar meselesi. yapan usta ayarını güzel yapıp lamba yaktırmıyo. iyi bir ayarla çözülür gibi probleminiz sanki. bende brc kit var.

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bahtsız fabia;472719
benim 40 000 km oldu lpg takalı maşallah diyeyim hiç lamba yakmadı. montaj ve ayar meselesi. yapan usta ayarını güzel yapıp lamba yaktırmıyo. iyi bir ayarla çözülür gibi probleminiz sanki. bende brc kit var.

benimde 45000 olmuş. ama önceki sahibi ışık yandığını söylemedi ( ne kadar doğru bilemem tabi ) ama 10-15 gün sonra bir de malatyaya gideceğim. yine aynı sorunla karşılaşırsam bu sefer bi usta ziyareti yapayım :)