škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lpg den Benzine,Benzinden Lpgye Geçme sorunu

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2006 1.2 htp fabia sahibiyim aracacımda landirenzo marka sıralı sistem lpg mevcut.Yaşadığım sorun aracı çalıştırıp yola çıktığımda benzinden lpg ye normal geçiyo fakat kısa zaman sonra seyir halindeyken ayağımı gazdan çektiğimde kendiliğinden benzine geçiyo tekrar gaza bastığımda lpgye geçiyo bunu sık sık yapmaya başladı.Lpg servisine gittim bilgisayarda herhangi bi sorun cıkmadı değerler normal gösteriyo.Lpg ustası ateşleme bobininde sorun olduğunu iddia etti  ancak aracımda çalışırken veya gaza yüklendiğimde çekiş problemi yaşamıyorum.Benzer sorunu yaşayanlar veya çözüme kavuşturanlar bilgilendirirse sevinirim.İyi forumlar.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2014, 13:14:04 Gönderen: sahin067 »

Çevrimdışı kor_ay

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Sizin araç sürekli lpg'ye geçiyor sanırım. Sorunuzda bir anlatım ya da yazım yanlışı olmuş anladığım kadarıyla. Bir kez daha yineleyebilir misiniz?

Çevrimdışı sahin067

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet cümleyi yanlış kurmuşum düzeltim aracı tanığım sürekli bakımını yaptırdığım ustaya bıraktım sorunu bulup yapmak üzere, usta sorunu halletti.Lpg nin elektrik tesisatından kaynaklanıyormuş 20 tl ye yapıldı çok şükür.Benzer sorunu yaşayan arkadaşlara ayrdımcı olur umarım.

Çevrimdışı kor_ay

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ucuz yollu ve kısa zamanda çözümlenmesi sevindirici. Bilgilendirme için teşekkürler.