škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tavsiyeniz önemli

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba
Arkadaşlar 2009 model superb arabam vardı sattım. şu an almayı düşündüğüm araç ise bmw 520 d e 60 muhtemelen yine 2009 model olacak çünkü 90 bin ya da 95 bin gibi bi rakam çıkarabilirim. sizce mantıklı bir alışveriş mi olur siz olsanız bu parayı 2009 model bir arabaya ya da bmw ye verir misiniz ? bu arada daha önce hiç bmw kullanmadım. görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alınmaması için bir sebep yok :)
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
At kafasi kasa yillarca eskimeyecek bir yuz. Bmw candir heycandir asktir..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: DDŞ!;473093
At kafasi kasa...
"Ütü izi"nden yeni sıyırmışken bu da nesi şimdi?:hmm::blm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
E65' e biz angarada at kafasi kasa demekteyiz yani yanlis olmasin :)

Çevrimdışı ali dayı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;473093
At kafasi kasa..

Alıntı yapılan: Ugur A.;473105
"Ütü izi"nden yeni sıyırmışken bu da nesi şimdi?:hmm::blm:

buyur yüce haşmetlü,cengaver,istanbul kahramanı,sol şeritin kralı,piri reisim..:D

senin için 1 saat 29 dakika bu resmi aradım..:clap: :clap:
çok özel at kafası...:aman: :kiki:

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BMW keyf aracıdır.. hesap kitap yapılarak alınacak ise alınmaz.. binerken satarken her durumda masraflıdır.. 60 bin bakımında 3500 tl ye rutin bakım yapıldığına şahit olmuşluğum var..
ama imkanlar el veriyorsa.. alınabilecek en iyi arabadır benim gözümde..hatta 2011 model üstü alabilerseniz daha iyi olur.. 2009 lar göze hoş gelmiyor artık..

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;472958
herkese merhaba
Arkadaşlar 2009 model superb arabam vardı sattım. şu an almayı düşündüğüm araç ise bmw 520 d e 60 muhtemelen yine 2009 model olacak çünkü 90 bin ya da 95 bin gibi bi rakam çıkarabilirim. sizce mantıklı bir alışveriş mi olur siz olsanız bu parayı 2009 model bir arabaya ya da bmw ye verir misiniz ? bu arada daha önce hiç bmw kullanmadım. görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.
Merhaba, son iki aracımın BMW olmasından yola çıkarak, alacağınız araç muhtemelen 177 HP lik olanlardan olacak, 2006-2007 modellerde bulunan 163 HP lik motorlar çok rahat 500.000 KM yi deviriyor, keza 2010 ve sonrası çıkan 184 HP liklerde sorunsuz, fakat 177 lik araçlarda problem çok, alırken iyi baktırın, motor elinde kalan çok sayıda bildiğim kişi var, İstanbulda iseniz baktıracağınız bir yer tavsiye edebilirim...
Edit: Ankara'daymışsınız, Şaşmaz sanayi de Efe Mekanik var oraya veya Borusanda iyice baktırın...

Çevrimdışı egemenkons

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;473173
Merhaba, son iki aracımın BMW olmasından yola çıkarak, alacağınız araç muhtemelen 177 HP lik olanlardan olacak, 2006-2007 modellerde bulunan 163 HP lik motorlar çok rahat 500.000 KM yi deviriyor, keza 2010 ve sonrası çıkan 184 HP liklerde sorunsuz, fakat 177 lik araçlarda problem çok, alırken iyi baktırın, motor elinde kalan çok sayıda bildiğim kişi var, İstanbulda iseniz baktıracağınız bir yer tavsiye edebilirim...
Edit: Ankara'daymışsınız, Şaşmaz sanayi de Efe Mekanik var oraya veya Borusanda iyice baktırın...

herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.
 üstad 2010 modele gücüm yetmez bunu da zorlanarak alacağım kesin. 2009 modeli 177 hp lik araç oluyo sanırım. alırken mutlaka iyi baktırcam ama içime kurt düştü şimdi bende kronik bir sorununun olmadığını duymuştum acaba her araçta mı çıkıyor bu problem. anlaşılan siz tecrübelisiniz başka ne gibi sorunları oluyor bu kasanın

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de 184 lüklerin daha sorunsuz olduğunu duydum..

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egemenkons;473183
herkese tavsiyelerinden dolayı teşekkür ederim.
 üstad 2010 modele gücüm yetmez bunu da zorlanarak alacağım kesin. 2009 modeli 177 hp lik araç oluyo sanırım. alırken mutlaka iyi baktırcam ama içime kurt düştü şimdi bende kronik bir sorununun olmadığını duymuştum acaba her araçta mı çıkıyor bu problem. anlaşılan siz tecrübelisiniz başka ne gibi sorunları oluyor bu kasanın

177'liklerin 100-150.000 km den sonra %90 ında problem çıkıyor, çıkmazsa şanslısınız, temiz 163' lük bulursanız bence onu tercih edin...Sonuçta az para verilmiyor, keyfinizin kaçmasını istemem ama yaklaşık 10 senedir Bmw kullanıcısıyım, her şeyini bilir oldum artık servislere gire çıka :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
M paket olmasında gerisi sıkıntı değil.. M paketler aşırı sert,kütük gibi diyebilirim aklınızda bulunsun,ama tasarım olarak efsanedir eski kasa 5 serisi..