škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Branda almak istiyorum

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar şu üründen almak istiyorum ve bu ürünü burdan almak istedim aynı markadan 75 tl demişti.burda 42 tl.ayrıca ürünü gördüm içide fena değil.Temiz ve kuru örtüldüğü sürece 10 günde bir havalandırma yapsanız hiç bir sorun olmaz dedi eleman.olursa garanti benim dedi ve bunu kendilerinin çok  sattığını söyledi hiç şikayet almadık dedi.Benim octi şu an bakımda yarın alacağız kısmetse boya koruma,çizi ve rütüşleri düzeltme,iç koltuk döşeme koltukları ve kapı döşemelerinide temizletiyorum.Bakımdan sonra artık bu brandadan düşünüyorum.Fiyat da makul  gibi.düşünce ve tecrübeleriniz benim için değerlidir.
http://www.demirciogluoto.com/default.asp?x=9&urun=583
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
markayı duydum tanıdık bir marka ama kullanmadım nasıl bişey bilmiyorum.benim kullandığım car ile başlayan bir markaydı tam hatırlayamadım şimdi ama sizin baktığınız markanın fiyatı gayet uygun
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;41517
Arkadaşlar şu üründen almak istiyorum ve bu ürünü burdan almak istedim aynı markadan 75 tl demişti.burda 42 tl.ayrıca ürünü gördüm içide fena değil.Temiz ve kuru örtüldüğü sürece 10 günde bir havalandırma yapsanız hiç bir sorun olmaz dedi eleman.olursa garanti benim dedi ve bunu kendilerinin çok  sattığını söyledi hiç şikayet almadık dedi.Benim octi şu an bakımda yarın alacağız kısmetse boya koruma,çizi ve rütüşleri düzeltme,iç koltuk döşeme koltukları ve kapı döşemelerinide temizletiyorum.Bakımdan sonra artık bu brandadan düşünüyorum.Fiyat da makul  gibi.düşünce ve tecrübeleriniz benim için değerlidir.
http://www.demirciogluoto.com/default.asp?x=9&urun=583

Ne kadar temiz bırakırsanız bırakın yine de toz vb. zamanla brandada kalacak, hadi onu da geçtim o branda illaki çizecek, hiç tavsiye etmiyorum...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;41561
Ne kadar temiz bırakırsanız bırakın yine de toz vb. zamanla brandada kalacak, hadi onu da geçtim o branda illaki çizecek, hiç tavsiye etmiyorum...
içi miflonlu yani pamuksu bir doku yinede çizer mi ki.bunu binlerce insan kullanıyor.sadece uzun zaman takılı kalmasın haftada bir havalandırmadan bahsediyorlar hatta okudum ben kullanım kılavuzundan.içinin dokusu gayet güzel görünüyor.siz kullandınız mı peki?

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan bey burada olaydı... :kiki:

Microfiber bile çiziyor ne muflonu? :) ;)

Nem yapacak kuruyacak, kaportaya yapışacak. Bunu da hesaba katmanızı öneririm...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tavsiye etmem
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;41625
İrfan bey burada olaydı... :kiki:

Microfiber bile çiziyor ne muflonu? :) ;)

Nem yapacak kuruyacak, kaportaya yapışacak. Bunu da hesaba katmanızı öneririm...
ama aracımın üzerinde çınga denen örtüyle korunuyor yanları tamamen açıkta,kenarından kedi köpek çocuk v.s açıkta yani.Biraz önce bakımdan geldi aracım ön sol çamurlukta 13 santım kadar,ön tampon ise alttan sürtük ve çiziklerden dolayı boyandı ve boya koruması yapıldı bu kadar masraf yaptım 350 tl verdik şimdi bunu korumaya alayım diyorum.Nemi nerden yapar ki üstü kapalı 3-4 günde bir zaten işim icabı aracı kullanacağım o zaman açılacak bıranda......oooffff offff kafam karıştı vallahi.örtsem bir türlü örtmesem bir türlü arabayı satmak en iyisi:hanz:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hocam sakin bi yerde müstakil yaşıyosan biraz tuğla biraz çimento kendi garajımı yapıverirdim...

branda rüzgar estikçe katliam...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;41725
hocam sakin bi yerde müstakil yaşıyosan biraz tuğla biraz çimento kendi garajımı yapıverirdim...

branda rüzgar estikçe katliam...
o zaman yarın foto çekebilirsem parkettiği yerin buraya koyarım sizden fikir alırım.ama  yinede tozdan kurtulacağını sanmam yola sıfır neredeyse 5m anca.haliyle arkası açık kalacak arkası yani lojmanda kalıyorum değilse kendi yerim olsa hiç düşünmiyeceğim zaten.ama bıranda tamamen lastikleri 10 cm alttan kalana kadar örtüyor birazda sağına soluna ip takarakdan iyice kasmış olsak rüzgardan etkilenmez diyorum.yani neredeyse başka çarem yok gibi.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
en iyi çözüm al bi katı wax o korur. aralıklarla atarsın.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakancığım wax sadece yüzeysel çizikleri kapatır ama derinlemesine çizikleri ne yapacağım.saldım çayıra mevlam kayıra gibi mi olsun az bi tedbir olsa olmazmı
?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
wax bi tabakadır, aracın boyasının havayla temasını keser iyi uygulanmış bi katı wax.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Abi konudaki yazıları tam okuyamadım ama,kesinlikle brandanın arabanın boyasını çizmemesi özelliğine dikkat et.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;41760
Abi konudaki yazıları tam okuyamadım ama,kesinlikle brandanın arabanın boyasını çizmemesi özelliğine dikkat et.

Öyle bir branda oldukça pahalı olacaktır :) Mikro fiberi geçtim nano bilmemne kapsüllü korumalı bilmemneli olmalı ki 1000 tl yi aşmalı :)

Mikrofiber bile olsa komple çizer. Alttan sağdan soldan gelecek rüzgar + toz nasıl engelleyeceksiniz? Streç filme saralım en iyisi :kiki:

Benden yana son söz, sakınılan göze çöp batar...:hh:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;41735
wax bi tabakadır, aracın boyasının havayla temasını keser iyi uygulanmış bi katı wax.
Wax katı cila diyorsunuz hangisi oluyor bu ürün?