škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb 1.6tdı dsg elegance mi? octavia 1.6tdı dsg elegance mı? h

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhabalar murat bey,bu konuda kararı sen vereceksin ihtiyacın neye göre ise ona göre karar ver.kalabalık aileysen süper b,değilse octi fazla donanım olabilir extralar ilave yaparsın.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer şehiriçi fazla yapacaksanız Octi, yok şehirdışı fazla ise SuperB işinizi fazlasıyla görür :ok:

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kalabalık bir aile değilim, birtane kzım var 6 aylık. octavia ve superb, dendiğinde aklma ilk gelen superb. ama şu var... aralarında teknoloji farkı var sanırım, ve octavia yeni nesil olması ve 10.000tl daha ucuz

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ama suberb genişliği ve ağırlığı, ap ayrı. çok kararsızım. yıl sonunda almayı düşünüyorum. sizce uygun kampanyalar olurmu? birde yeni passat çıkacak bu kasalarda indirim olabilir diye düşünüyorum

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla fiyatlar hep arrma eğiliminde. benim imkanım olsa superbden şaşmazdım.

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavianın platformu, yeni a3, golf ve yeni çıkacak passatta kullanılacakmış! daha haffif oluğundan yakıt farkı ve performans farkı vardır sanırım. 2 aracu da kullanan varmı? performans,kalite,teknoloji ve kabin sesi olarak bilgi alabilirmiyim?

Çevrimdışı mehmet40

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Degerli arkadasim yaklasik 1 hafta once octavia1.6 tdi dsg elegance aldim cok memnunum gerek donanim gerekse konfor olarak harika bir araç fiyati ise sinifina gore bence gayet makul octavia senin bir aractan bekledigin herseye cevap verir diye düşünüyorum saygilarimla

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octaviadan süspansiyon konforu beklemeniyiz ayrıca alt yalıtım ve yan aynalardan rüzgar sesi alma problemleri hatsafhada onnun dışında motor izolasyonu olsun yol tutuş ve duruş olsun mükemmeldir. Bir kullanıcı olarak artı ve eksi yanlarını belirtmiş olayım

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu ses olayını çok fazla duyuyorum, bi arkadaşım 1.2 tsi aldı 140 kmh kadar çıktık beni rahatsiz eden bir şey olmadı açıkçası. ama test ettiğimde özellikle dikkat edeceğim...
ayrıca bu araçta 18 jant güzel duruyor konfor anlamında sıkıntı yaratırmı? yanaklar dar çünkü

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17 ideal zaten sert olan arka süspansiyolar 18 de benim canımı çok sıkar muhtemelen. Ses olayı da 2 gün önce atılmış şerit çizgileri çekilmemiş kaymak asfaltta hiç bir ses yok araçta zaten motor sesi hep düşük devirlerde kullandığ için dsg içeri nerdeyse girmiyor. Ancak böyle bir yolda bile 100 den sonra aynalardan rüzgar sesi belirgin olarak gelmeye başlıyor. Daha sonrasında şeritleri çekilmiş bir yolda şeritlere tekerlek bi denk gelsin içeriye bi uğultu derecesinde yankılanıyor. Ayrıca söylemeyi unuttum yan aynlar tamamen bir facia. Görüş alanı sıfır ve hayatımda asla bu kadar geniş kör noktası olan bir araba kullanmadım. Koskocaman arabalar kayboluyo resmen. Ancak 3 ayna da akşam kararınca çok rahat sürüş sağlıyor. Sonuç olarak size dediğim tüm bu eksileri kadın kullanıcı olan validem bizzat hepsinin altına adını yazıp imza atıyor aşırı dinlemeye gerek yok arabayı yani

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
emin bey yorumunuz beni gerçekten olumsuzluğa itti...gerçekten o kadar kötü olması çok enteresan. peki servise götürdünüzmü?
18 den direk vazgeçtim bu durumda.
bir sorum daha olacak.
internet sitesinde 2 ayrı teyp görülüyor. birini ekranı daha büyük. bu opsiyonlumudur? trcih şansı varmı

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Superb D segmenti bir araç, Octavia C segmenti bir araç. İkisi arasında kalite olarak kesinlikle fark var. Kullanılan malzemeler olsun işçilik olsun kesinlikle farklı. Paranız yetiyorsa kesinlikle Superb daha uygun olsun derseniz Octavia. Octavia da kendini kanıtlamış bir araç alınabilir.