škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

motor suyu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı faruk_has038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 2 ay önce skoda oktavıa 1.6 i benzinli araç aldım araçla ilgili şükür bi sıkıntım olmadı hiç fakat geçen gün araç hararet ışığını yaktı açtım motor suyuna baktım hiç kalmamış tam 1.5 litre su koydum dahasına gelince koymadan bi kaç gün öncede baktım doluydu bu kadar suyu bu araç ne yaptı yola gideceğim bi sıkıntım olmasın yardımınızı bekliyorum ne yapayım?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir yerde kacak olmasi kuvvetle muhtemel. Ayrica aracinizin kullandigi motor sadece suyla calisirsa suyu kaynatir. En sagliklisi usta gorsun araci kacagi bulsun icindeki suyu bosaltsin icine 3-4 litre kirmizi/pembe antifiriz koysun gerisini suyla tamamlasin.

Çevrimdışı faruk_has038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam saol paylaşım için sorunu bulduk dediğiniz gibi kaçak var su devirdaim borusu değişiyor 06a122481 kodlu parça 110 tl parça 90 tl de işçilik alıyorlar

Çevrimdışı faruk_has038

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam saol paylaşım için sorunu bulduk dediğiniz gibi kaçak var su devirdaim borusu değişiyor 06a122481 kodlu parça 110 tl parça 90 tl de işçilik alıyorlar

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ozrace

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu ne yahu,parça 110 işçilk 90tl,resmen soygunculuk...
bende geçen oksijen sensörünü değiştirdim 120 tl verdim ama içimden gelerek vermedim açıkçası.şöyle gözü tok dürüst bir usta bulamadık...