škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Ayak ve Gösterge Aydınlatma Sorunu

ekin · 22 · 10037

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gösterge paneli ve ayak bölgesi aydınlatmanın ayarlarını yaptıktan bir süre sonra ayarlar kendiliğinden değişiyor. Bazen gösterge paneli aydınlatma ayarlarını + -  yönde değiştirmeme rağmen gösterge aydınlatmasında bir değişiklik olmuyor. Böyle bir sorunla kurcalamadan ve en son yaptığı ayarı tam olarak aklında tutmadan farketmemiş olanlar olabilir. Aynı sorunu yaşayan varmı acaba.

Sorunun tam hali ile ilgili Video çekip koyacağım.

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2014, 15:34:13 Gönderen: ekin »

Çevrimdışı ilkerA5

• SkodaTR
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekin;473738
Kusura bakmayın vagcom nedir anlayamadım.

Aracı bilgisayara bağlatıp ek özellik açtırılıyor vagcom kablosu ile. A7 de gerek yokmuş gördüğümüz üzere :) kusura bakmayın, A7 kullananlar cevaplandıracaktır.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk parti araçlardan ise aracınız radyo versiyonuna güncelleme gelmişti eğer yaptırmadıysanız servise uğrayıp yaptırın bide ondan sonra deneyin. Yine çözüm olmaz ise yine çözüm servis olacaktır

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şanzuman yağ güncelleme için daha önce gittiğimde radyo çekmeme içinde güncelleme yapılmasını istemiştim o zaman yaptık dediler ama pek bişey farketmemişti. Yapılmamış olabilir çünkü aracı teslim alırken hiç bahsi geçmedi bende sormadım o servise o günden sonrada hiç gitmedim işin doğrusu. Bugün gittiğim serviste konuyu dile getirdim yazılımın kontrol edileceğini söylediler. Bayramdan sonra sonucu yazarım. Başkalarındada varmı aynı sorun merak ediyorum doğrusu. Çünkü olupta farkedilmeyecek bir sorun. benim çocuk ışık konusunda takıntı yaptığından farkettik bizde.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Radyo servis sürümü 0171di ben güncelettikten sonra geçen yine çekim sıkıntım oldu güncelleme olmadığını söylediler bana da. İnşallah çözümünüz bulunur

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;473795
Radyo servis sürümü 0171di ben güncelettikten sonra geçen yine çekim sıkıntım oldu güncelleme olmadığını söylediler bana da. İnşallah çözümünüz bulunur

sürümün kaç olduğunu öğrenebiliyormuyuz ayarlardan.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet cihaz sürmümüydü öyle bişeydi galiba oradan bakılıyordu

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
akşam kontrol edeyim bu şekilde güncelleme olup olmadığını anlayabilirim değilmi. En son sürüm 0171 dir ?

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu güncelleme radyoya yapılan bir güncellememidir yoksa panelin tamamımı. Yani orada araç ile ilgilide bir çok ayar var versiyon bunlarıda etkiliyor değilmi.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ekin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ayarlar her anahtar için farklı kaydediliyormuş. Ben her iki anahtarı da kullandığım için tesadüf olsa gerek hep bir anahtar için ayar yapmışım. Güzel bir özellik ancak serviste bu konu hakkında bilgili kimsenin olmaması Skoda nın Türkiye de hızlı ve hesapsız büyümesinin en basit örneği. İş arabayı satmakla bitmiyor serviste hala duvar boyar gibi kaporta boyası yapılıyor ise bu arabayı bu ülkede satmayın dah iyi.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar benim de arabamda sürücü tarafında ayak aydınlatması yanarken yolcu tarafında yanmıyor. Acaba sebebi ne olabilir? Acaba ampul mü yandı yoksa bi arıza mı var?